کد خبر: ٧٥١٩١/ ١٧:١٨ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1309
چاپ
ارسال به دوست
معاونت توسعه مديريت و برنامه ريزي منابع, گروه خبری RSS
دکتر بیگلر از افزایش ظرفیت اماکن اقامتی دانشگاه از 18 واحد در سنوات گذشته به 52 واحد در شهرهای مشهد مقدس و رامسر خبر داد
معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه در راستای اجرای استراتژی و ماموریت‌های 4 ساله دانشگاه از توسعه اماکن اقامتی متعلق به دانشگاه در شهرهای مشهد مقدس، رامسر و انعقاد قرارداد با دو هتل در سرعین و شیراز براي استفاده همکاران درسال 97 خبر داد.

معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه با اشاره به لزوم توسعه اماکن اقامتی و رفاهی در راستای اجرای استراتژی‌ها و ماموریت‌های 4 ساله (1400-1397) معاونت توسعه دانشگاه مبنی بر «توسعه خدمات رفاهی کارکنان» و «ارتقای کرامت منابع انسانی همراه با افزایش بهره‌وری با تاکید بر توانمندسازی» گفت: به منظور قدردانی از تلاش صادقانه همکاران دانشگاه در طول سنوات گذشته، توسعه اماکن اقامتی دانشگاه از مجموع2 مجتمع اقامتی در رامسر و مشهد  به حداقل 6 مرکز اقامتی در سایر شهرهای گردش‌پذیر کشور در دستور کار این معاونت قرار گرفت.
وی در خصوص  اقدامات صورت گرفته در ارتباط با توسعه اماکن در ادامه افزود: در سال 1393 مجموع واحدهای اقامتی دانشگاه برای استفاده رفاهی کارکنان و خانواده محترمشان در دو شهر مشهد و رامسر 18 واحد بود که هم اکنون با توجه به بازسازی و توسعه امکانات موجود و استفاده از توان بخش خصوصی این تعداد به 52 واحد افزایش یافته و در بحث توسعه کیفی نیز تلاش‌های زیادی براي ارتقاي سطح کیفی واحد های اقامتی صورت گرفته است.
وی در پایان افزود: با عنایت به کار کارشناسی صورت گرفته براي توسعه خدمات رفاهی و اقامتی در شهرهای مختلف کشور و پس از بازدیدهای صورت گرفته از هتل‌ها و مراکز اقامتی در چند شهر با جاذبه‌های گردشگری، با دو هتل سرعین و شیراز قرارداد یکساله منعقد شد و همکاران می‌توانند از 15 اسفند 96 به مدت یکسال از خدمات اقامتی در این شهر‌ها استفاده کنند البته با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سال آینده نیز با چند هتل دیگر در سایر شهرهای کشور در دستور کار این معاونت قرار دارد.
خبر و عکس: استادکلایه

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/12/23 8:34
0
0
سلام عرض می کنم خدمت آقای دکتر بیگلر که به مقوله امور رفاهی کارکنان نگاه ویژه ای دارند. حضور مجدد ایشان در سیستم مدیریتی دانشگاه امید تازه ای به ما بخشید. مستحضرید که تعادل بین تفریح و کار باعث نشاط و دوری از روزمرگی می شود. از اینکه آقای دکتر در این خصوص اهتمام می ورزند کمال تشکر و قدردانی را می نمایم و برای ایشان آرزوی صحت و سلامتی و شادکامی دارم.
کاربر مهمان
1396/12/21 9:2
0
0
با سلام و درود به شما، تشکر از زحمات شما که با طرح ها و ایده های خوبتون دلگرمی و به پرسنل میبخشید. آقای دکتر لطفا برای شهرهای کیش و قشم هم تسهیلات ارزان و خوب قرار بدهید و اینکه ظرفیت پذیرش هم بیشتر کنید اینکه بعد از سه سال بتونیم استفاده کنیم خیلی زمان زیادیه ممنون
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد