کد خبر: ٧٥٢٣١/ ٠٧:٤٧ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 749
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی, گروه خبری RSS
بازدید رئیس دانشکده دندانپزشکی و هیئت همراه ایرانی از مراکز درمانی و دانشگاهی پکن
هیئت دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران از دانشکده دندانپزشکی و بیمارستان تخصصی دهان و دندان دانشگاه پکن بازدید و با مسئولان این دانشکده و بیمارستان به گفت و گو و تبادل نظر پرداخت.

به گزارش ایرنا هیئت دانشگاه علوم پزشکی تهران روز شنبه 19 اسفند 96 از بخش های مختلف بیمارستان تخصصی دندانپزشکی دانشگاه پکن از جمله آزمایشگاه های تحقیقاتی، مرکز تحقیقات، اورژانس و بخش های تخصصی مانند بیماری های دهان و لثه، ارتودنسی، درمان ریشه، اطفال، طب سنتی چینی و طب سوزنی، ایمپلنت و ترمیمی و جراحی فک و صورت بازدید و با مسئولان بخش های مختلف آن در مورد روند فرآیندهای درمانی، آموزشی و تحقیقاتی گفتگو کردند.
همچنین در نشست های رسمی، دکتر امیر رضا رکن رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر محمد بیات، رییس انجمن جراحان دهان و فک و صورت ایران و هیئت همراه با رئیس دانشکده دندانپزشکی، رئیس انجمن دندانپزشکی چین و مدیران گروه های جراحی دهان و فک و صورت، دندانپزشکی کودکان، اندو دانتیکس، پریودانتیکس و پاتولوژی دهان و فک و صورت در مورد زمینه های موجود برای گسترش همکاری ها در آینده به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این بازدبد دکتر سراج مدیر گروه دندانپزشکی کودکان، دکتر بوالهرِی معاون گروه اندودانتیکس، دکتر امینی شکیب معاون بین الملل و متخصص آسیب شناسی دهان فک و صورت حضور داشتند.

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد