کد خبر: ٧٥٢٥٩/ ١٥:١٢ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 514
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان
برگزاری جلسه روسای بیمارستان های دولتی تابعه با حضور معاون درمان دانشگاه
در نشست مشترک روسای بیمارستان های دولتی تحت پوشش با معاون درمان دانشگاه در خصوص برنامه نوروزی واحدها تبادل نظر شد.

گالری عکس

این جلسه روز یک شنبه 20 اسفند 96 در سالن اجلاس ساختمان مرکزی دانشگاه و با موضوع برنامه های نوروزی واحدها و ابلاغ دستورالعمل های جدید وزارت بهداشت برگزار شد و در آن دکتر رضایی معاون درمان، دکتر عباسی مدیر نظارت و اعتباربخشی و روسای بیمارستان های دولتی تحت پوشش دانشگاه حضور داشتند.

این جلسه که در ادامه مراسم کنفرانس ویدئویی معاون درمان وزارت متبوع با معاون درمان و روسای بیمارستان های دولتی تابعه برگزار شد. دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت و مدیران کل ستادی حوزه درمان وزارت متبوع به ارائه برنامه جدید و تغییرات اعمال شده در بسته های طرح تحول نظام سلامت و نیز برنامه های نوروزی پیش رو پرداختند.

دکتر رضایی معاون درمان دانشگاه ضمن تاکید بر ایجاد هماهنگی های لازم مراکز و ستاد در ایام تعطیلات نوروزی، رعایت دستورالعمل های ابلاغی را ضروری دانست و از روسای بیمارستان ها خواست تا نسبت به پوشش مناسب بیمارستان های تک تخصصی چه در مشاوره ها و چه در خدمات معین اهتمام ویژه داشته باشند.

در پایان روسای بیمارستان ها ضمن ارائه پیشنهادات خود، خواستار تشکیل جلسات مشترک منظم و برنامه ریزی شده با هدف ایجاد وحدت رویه در اداره مراکز تحت پوشش شدند.

خبرنگار: باهو

عکاس: کیهان

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد