کد خبر: ٧٥٣٢٧/ ١١:٥٧ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1222
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی, گروه خبری RSS
رئیس بیمارستان شریعتی با کارورزان پزشکی دیدار و گفت و گو کرد
نمایندگان کارورزان پزشکی در دیداری صمیمانه با رئیس بیمارستان شریعتی درباره مسائل مختلف تبادل‌نظر و گفت‌وگو کردند.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این جلسه سه‌شنبه 22 اسفند 96 در سالن شهید باستان حق برگزار شد. در این جلسه نمایندگان کارورزان پزشکی با دکتر مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی دیدار و گفت وگوکردند. در این جلسه دکتر مهر پور با تأکید بر این‌که فضای اورژانس بیمارستان شریعتی نیاز به اصلاح دارد گفت: به‌زودی فضای فیزیکی اورژانس بهتر خواهد شد اما لازم است شما هم در جریان برخی مشکلات باشید. دکتر مهر پوردراین جلسه با اشاره به اهمیت آموزش موضوع نظام سلامت به دانشجویان گفت: کار ما فقط آموزش و پژوهش نیست. موضوع نظام سلامت و اقتصاد درمان از موضوعاتی است که لازم است انترن ها و رزیدنت‌ها درباره آن بداند ما اجازه نداریم هرآنتی بیوتیک یا دارویی را بدون توجه به این مسائل تجویز کنیم.
رئیس بیمارستان شریعتی با اشاره به این‌که حل برخی مسائل نیاز به هزینه ندارد افزود: شما هم می‌دانید که برخی فرایندها را بافکر و ایده می‌توان اصلاح کرد و گاهی هم این تصمیمات مدیریتی ممکن است خوشایند همه نباشد.
در این جلسه همچنین همکاری بین گروه‌های درمانی در اورژانس بیمارستان، تخت‌های اکسترای اورژانس، عوامل موثردراشغال تخت‌های اورژانس، مشاوره‌ها و انتقال به سرویس‌ها و برخی مسائل پشتیبانی از موضوعاتی بود که دکتر مهرپور و کارورزان پزشکی درباره آن تبادل‌نظر کردند.


خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد