کد خبر: ٧٥٣٣٥/ ١٣:٢٩ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 473
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
اولین جلسه آموزشی داوطلبین سلامت منتخب پروژه ECD
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر اولین جلسه آموزشی داوطلبین سلامت منتخب در پروژه توسعه همه‌جانبه رشد و تکامل سال‌های اولیه دوران کودکی (ECD) را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این جلسه با حضور داوطلبین سلامت (رضاکاران)، استاد دکتر ملک افضلی، مشاور پروژه؛ اساتید و کارشناسان معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه، مرکز طبی کودکان، دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی، کارشناس کودکان معاونت بهداشت، کارشناس مسوؤل واحد سلامت خانواده و گسترش شبکه، کارشناس جلب مشارکت مردمی و کارشناس کودکان شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر سه‌شنبه 22 اسفند 96 در سالن اجتماعات شبکه تشکیل شد.
ابتدا استاد دکتر ملک افضلی کلیاتی در مورد پروژه، اهداف، زمانبندی اجرای آن و اهمیت ادامه همکاری داوطلبین سلامت (رضاکاران) در این پروژه مطرح کرد سپس اساتید دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مورد جزئیات برنامه گروه هدف و تعداد آن و مدت زمان اجرای پروژه و همچنین توضیحاتی در مورد پرسشنامه ها و نحوه تکمیل آنان داده شد.
در پایان آلبوم پرسشنامه های ASQ  بین رضاکاران توزیع شد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد