کد خبر: ٧٥٣٣٩/ ١٤:١٩ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 497
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
برگزاری مراسم زیارت عاشورا به مناسبت بزرگداشت شهدا در نماز خانه معاونت غذا و دارو
قرائت زیارت عاشورا با یاد و خاطره شهیدان در نمازخانه ساختمان شماره 2 دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران؛ خورشید، بزرگ‌ترین مؤذن صبح است و شهید، والاترین مکبر آزادگی؛ و کدام تکبیر، رساتر و فراگیرتر از شهادتینی که در پی تعلق‌ترین ثانیه‌های زندگی، بر زبان شهید جاری می‌شود؟! آری! رهایی، محصول دل‌سپردگی مردان جهاد، به عالمی فراتر از خاک است؛ محصولی که توازن عقل‌های زمین را درهم می‌شکند. پس سلام بر شهدا که ایستاده می‌میرند. چه می‌شود که خون حامل زلال‌ترین پیام‌ها در تاریخ می‌ماند؟ بی‌تردید، پاسخ را باید در این حقیقت جست که شهدا، تفسیر مجسم باران، بر شوره‌زار غفلت زمین‌اند... و راز جاری ماندن شهدا، چیزی جز جوشیدن از چشمه‌ای به نام عشق نیست. شهادت، کلاس همیشه دایر حرکت است که تمامی انسان‌ها را در هر برهه زمان، در خویش ثبت‌نام می‌کند و شهدا، محصلان برگزیده این مدرسه‌اند. شهدا، رفته‌اند و رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما باقی گذاشته‌اند. شهادت، مرز زمین و آسمان است و شهدا، مرزبانان همواره بیدار.
به همین مناسبت امروز چهارشنبه 23 اسفند 96 قرائت زیارت عاشورا با یاد و خاطره شهیدان در نمازخانه ساختمان شماره 2 دانشگاه برگزار شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد