کد خبر: ٧٥٣٤٠/ ١٤:٤٣ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 631
چاپ
ارسال به دوست
دفتر امور ایثارگران, گروه خبری RSS
دفتر امور ایثارگران
ديدار با خانواده شهيد علي کوهي به مناسبت گراميداشت روز شهدا
مدیر دفتر امور ایثارگران و رئيس مرکز بهداشت جنوب تهران به دیدار خانواده معزز شهید علی کوهی رفتند.

گالری عکس
به مناسبت گراميداشت روز شهدا، دکتر مقيمي، دکترقيوم زاده، مهندس مير اسماعيلي، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران با خانواده شهيد علي کوهي ديدار کردند.
در ابتدا دکتر مقيمي از جمع خواست نثار روح شهيد والا مقام فاتحه اي بخوانند و گفت حقيقت آن است که هيچ کدام از ما نمي توانيم آن گونه که شايسته است، خانواده شهدا را تکريم کنيم.عظمت و جايگاهي که شهدا دارند با هيچ چيز جز اجر معنوي و اخروي قايل تعويض نيست؛ چرا که شهدا خالصانه براي خدا و دفاع از اعتقاداتشان، دست از خانواده و تمام تعلقاتشان شستند و به ميدان جنگ رفتند. بي شک امنيت، اقتدار و عزت امروز مردم ايران مديون خون شهدا است.بنابراين بازهم تعظيم مي کنيم به مقام رفيع شهدا و تشکر مي کنيم از خانواده هاي شهدا که با صبر و بردباري مشکلات و ناملايمات را پشت سر مي گذارند.
سپس همسر شهيد ضمن خيرمقدم و تشکر گفت: خوشحاليم که فراموش نشديم.من خودم را خادم خانه شهيد مي دانم، وقتي عده اي به منزل شهيد مي آيند، بسيار خوشحال مي شوم.در آستانه سال نو با حضورتان نور و شادي به منزل شهيد آورديد. وي همچنين در مورد شهيد علي کوهي گفت: همسرم از شجاع ترين و نامي ترين فرماندهان سپاه پاسداران در کامياران بود که درجنگ داخلي و درگيري با دموکرات ها به شهادت رسيد.
ايشان در زمان شهادت 27 ساله بودند و ما صاحب چهار فرزند بوديم. دو دختر 5 و 3 ساله و دو پسر 2 ساله و 39 روزه داشتيم. پس از شهادت همسرم با سختي ها و مشکلات زيادي روبه رو شدم. کردستان در آن زمان نا امن بود.ما زير توپ و تانک زندگي مي کرديم و  من  با سختي زياد و به تنهايي از فرزندانم محافظت مي کردم. با صبر و توکل به خدا فرزندانم را بزرگ کردم.اميدوارم اين امنيت که با قيمت بسيار سنگيني براي ملت ايران فراهم شده است، هميشه برقرار باشد و مردم ايران هرگز چهره زشت جنگ را نبينند.
در پايان دکتر مقيمي با اهدا لوح يادبود از زحمات همسر شهيد قدرداني کرد.
توضيح اينکه ليلا کوهي فرزند شهيد علي کوهي،  کارشناس مامايي و کارشناس ارشد روان شناسي باليني است و هفت سال سابقه خدمت در شبکه بهداشت جنوب را دارد.
خبر: اسماعیلی
عکاس: گلمحمدی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/03/03 23:9
0
0
باسلام وباتشکر که هنوز شهدا رو فرموش نکردید
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد