کد خبر: ٧٥٣٤٢/ ١٤:٥٢ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 449
چاپ
ارسال به دوست
دفتر امور ایثارگران
دفتر امور ایثارگران
به مناسبت گرامیداشت روز شهدا ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران به همراه مدیر تعدادی از همکاران شبکه بهداشت ری به دیدار خانواده شهید زرینی رفتند
دکتر مقیمی،کارشناسان دفتر، دکتر تاجیک، پناهی رابط ایثارگر شبکه بهداشت ری و تعدادی از همکاران قدرشناس شبکه بهداشت ری با خانواده معزز شهید زرینی دیدار کردند.

گالری عکس:

دکتر مقیمی ضمن تبریک بیست و دوم اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، به ساحت مقدس شهدای معظم و خانواده‌های معززشان، علی‌الخصوص خانواده شهید زرینی گفت: راه شهیدان همواره ادامه خواهد داشت و ملت شریف ایران همواره قدردان مجاهدت‌های آنان و خانواده‌هایشان خواهند بود.
ایشان تأکید کرد  هرگاه اسم شهید می‌آید باید از همسران شهدا نیز تقدیر کنیم چراکه آنان قهرمانان عرصه زندگی با تمام فراز و نشیب‌هایش هستند.شهید زرینی نیز به مرحله بالایی از عرفان  و تعالی رسیده بود که توانست چنین تصمیمی بگیرد و عزیزانش را علی‌رغم علم به همه مشکلاتی که خواهند داشت به خدا بسپارد و درراه دین و وطن جانش را فدا نمود  و بعدازآن زحمات و مشکلات خانواده بر عهده همسر ماند. همان‌طور که عزت شهدا بالاست خداوند عزت خانواده‌های آنان را نیز روزبه‌روز بیشتر کند. قطعاً شهدا زنده‌اند و بر اعمال و رفتار ما شاهد و ناظرند.درود بر همه شهیدان اسلام و ایران اسلامی
منصوره زرینی فرزند  گرامی  شهید ضمن تشکر از دفتر ایثارگران  گفت : پدر من در هنگام شهادت 50 ساله بودند. همیشه دعایشان سر نماز این بود که به فیض شهادت برسند.ایشان پیش از رفتن به جبهه رستوران داشتند، اما خیلی دلشان می‌خواست که به جبهه بروند، از طریق بسیج محله به سپاه معرفی شدند و یک سال دوره آموزشی دیدند.موقعی که اعزام شدند به ایشان گفتند سن شما بالاست.پشت جبهه باشید.اما ایشان قبول نکردند و گفتند من این‌همه زحمت کشیدم که به خط مقدم جبهه بروم وهمان گونه که ازخداخواسته بودند حین عملیات آزادسازی خرمشهر،در لشکر محمد رسول‌الله (ص)، در منطقه دارخوین به شهادت رسیدند. موقع شهادت پدر، من هفت‌ساله بودم و دو خواهر و دو برادر بزرگ‌تر از خودم داشتم. تمام زحمات ما به عهده مادرم بود.ایشان هم برای ما پدر بودند و هم مادر و به‌تنهایی و بدون کمک و همراه ما را به سروسامان رساندند. شهدا خانواده خود را به خدا می‌سپارند و خداوند هم همیشه یاد و یاور ما بوده است.هرگاه در زندگی برایمان مشکلی به وجود بیاید سر مزار پدرمان می‌رویم و از ایشان استمداد می‌جوییم چراکه معتقدیم شهدا برای رضای خداوند رفتند و خدا نیز توجه خاصی به آن‌ها دارد.همسر شهید زرینی در کمال صبر و بزرگواری گفتند: خدا را شکر برای بزرگ کردن فرزندانم هیچ مشکلی نداشتم و فرزندانم همگی همچون پدرشان خوب ، صالح و شایسته‌اند.
گفتنی است منصوره زرینی با 12 سال سابقه در پست کارشناس نظارت بر درمان در شبکه بهداشت ری مشغول خدمت است.
خبر: اسماعیلی
عکاس: گلمحمدی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد