کد خبر: ٧٥٣٥٧/ ٠٩:٠٤ - پنج شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 755
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی, گروه خبری RSS
نمایش توان مدیریت بحران بیمارستان فارابی در شب آخرین چهارشنبه سال
مدیران، پزشکان و کارکنان این مرکز بار دیگر توان خود را در مدیریت مصدومین در پر التهاب ترین شب سال، شب چهارشنبه سوری محک زدند.

گالری عکس 1

گالری عکس 2

گالری عکس 3

گالري عكس 4

گالري عكس 5

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، دکتر سید حسین صدر السادات رییس بیمارستان فارابی،ضمن قدردانی از تمامی پزشکان و کارکنانی که در این عملیات بزرگ شرکت داشتند در مورد آمار مراجعین گفت: از 7شب سه شنبه 23اسفند تا 7 صبح چهارشنبه 408 نفر به اورژانس بیمارستان مراجعه کردند که از این بین 228نفر مصدومین حوادث چهارشنبه سوری بودند. این مصدومین شامل 163نفر مرد و 65نفر زن می شد . از بین این مصدومین 47 نفر تحت عمل جراحی قرار گرفته و37 نفر آنان بستری شدند.

وی با بیان این که مصدومان تا روزهای بعد هم از سایر شهرها و بیمارستان ها به فارابی ارجاع می شوند، افزود: آمار نهائی بعدا اعلام خواهد شد.

رییس بیمارستان فارابی در مورد سازماندهی نیروها برای مدیریت مصدومین در شب چهار شنبه سوری هم گفت:  امسال نیز حدود 200 نفر در قالب تیم های مديريتي، پرستاري، پزشكي،اپتومتریست، پاراكلينيك، انتظامات و پشتيباني سازماندهي شده و به مدت ۴۸ ساعت در آماده‌باش کامل خدمت رسانی به حجم بالای مصدومان و مراجعین را برعهده خواهند داشت.

توضیح این که دکتر صدر السادات رییس بیمارستان فارابی، دکتر فخرایی، مدیر گروه چشم پزشکی دانشگاه و دکتر صنعتکار، قائم مقام ریاست،مرادي ،مدير و جمعي از مسئولين و اعضاي هيئت علمي بيمارستان، شامگاه سه شنبه 23 اسفند 1396با حضور در درمانگاه اورژانس، اتاق عمل و بخش اورژانس از نزدیک در جریان ارائه خدمات قرار گرفتند.

خبر: امیدوار

عکس: حدادپور - قاضی میرسعید

انتهای پیام / *
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد