کد خبر: ٧٥٣٨٢/ ١٢:٢٠ - شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1629
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو, گروه خبری RSS
بازدید مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت از بخش IVD آزمایشگاه جامع کنترل کیفیت مواد غذایی، دارویی و آرایشی و بهداشتی
دکتر مسائلی با حضور در آزمایشگاه کنترل معاونت غذا و دارو دانشگاه از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد و با گفتگو با مسئولان و کارشناسان هر بخش از نزدیک در جریان ریز فعالیت‌های آن قرار گرفت.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو تهران؛ دکتر رضا مسائلی، رئیس تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو به همراه دکتر حاجی محمودی، معاون غذا و دارو، مهندس غفوری رئیس اداره تجهیزات پزشکی معاونت و دکتر عبدالهی مدیر آزمایشگاه بیمارستان امام خمینی، روز پنجشنبه 23 اسفند 96 با حضور در آزمایشگاه کنترل غذا، دارو و تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه، ضمن بازدید از بخش IVD، از بخش‌های مختلف آزمایشگاه دیدن کرد و با گفتگو با مسئولان و کارشناسان هر بخش از نزدیک در جریان ریز فعالیت‌های آن قرار گرفت.
دکتر مسائلی بعد از بازدید بخش‌های میکروب‌شناسی، شیمی (عمومی، آرایشی- بهداشتی و بسته‌بندی)، آنالیز دستگاهی، دارویی، مولکولی گفت: این آزمایشگاه با تجهیزات پیشرفته و نیروی انسانی کارآمد از ظرفیت و کارایی بالایی برخوردار است.
وی همچنین افزود: بخش IVD این آزمایشگاه مجهز به دستگاه‌های مرجع بوده و به‌زودی به‌عنوان اولین مرجع کنترل در راستای ارتقای نظام کنترل کیفی تجهیزات پزشکی بر اساس استانداردهای بین‌المللی با همکاری اداره کل تجهیزات پزشکی راه‌اندازی می‌شود که با راه‌اندازی این آزمایشگاه پیشرفته ارزیابی فنی و کنترل کیفی فرآورده‌ها و کیت‌های آزمایشگاهی تولید داخل وارداتی در کمترین زمان و بالاترین استاندارد بین‌المللی انجام خواهد شد.
دکتر امینی مدیر آزمایشگاه نیز در خصوص بخش‌های مختلف آزمایشگاه به‌تفصیل توضیحاتی را ارائه دادند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد