کد خبر: ٧٥٤٧٠/ ١٣:٢٣ - سه شنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1217
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
آغاز بازدیدهای نوروزی سال 97 از بیمارستان‌های تابعه دانشگاه
دکتر فتوحی، عضو هیئت‌رئیسه دانشگاه از بیمارستان‌های فارابی و بهارلو بازدید کرد
در واپسین ساعات سال 96، دکتر فتوحی عضو هیئت‌رئیسه دانشگاه و دکتر سلمانی پزشک مقیم ستاد هدایت، طی بازدید از بیمارستان‌های فارابی و بهارلو، در گفت‌وگو با کارکنان بیمارستان و ملاقات با تعدادی از بیماران، نحوه خدمت‌رسانی در این بيمارستان‌ها را بررسی کردند.

در راستاي بازديد اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه از واحدهاي درماني در ايام تعطيل عيد نوروز، دکتر فتوحی عضو هیئت‌رئیسه دانشگاه، به همراهی دکتر سلمانی پزشک مقیم ستاد هدایت، صبح روز سه‌شنبه 29 اسفند 96 از اورژانس، اتاق عمل، بخش داخلی و پروژه در حال ساخت بیمارستان فارابی بازدید کردند و پس‌ازآن، برای ارزیابی وضعیت اورژانس بیمارستان بهارلو، عازم این بیمارستان شدند.
دکتر فتوحی در گفت گو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه، وضعیت بیمارستان فارابی و بهارلو را در آستانه سال نو مثبت ارزیابی کرد و به همه همکاران که در ایام نوروز برای خدمت به مردم و بیماران تلاش می‌کنند خسته نباشید و خدا قوت گفت و افزود: بازدید از بیمارستان‌ها در ایام نوروز برای چک کردن کارکنان یا بازرسی نیست بلکه بهانه ای است که به کارکنان عزیز مراکز درمانی دانشگاه خسته نباشید و خدا قوت بگوییم و از زحماتی که در ایام تعطیل می‌کشند قدردانی کنیم.
وی با اشاره به وظیفه هیئت‌رئیسه دانشگاه در مدیریت مراکز تحت پوشش گفت: هیئت‌رئیسه دانشگاه در ایام تعطیل نیز نقش نظارت، مدیریت و پشتیبانی خود را دارد. البته خوشبختانه کشیک‌های نوروزی موضوعی جاافتاده در بیمارستان‌های دانشگاه است به‌نحوی‌که همه مدیران و کارکنان در رده‌های مختلف به وظایف خودآگاه هستند و معمولاً خدمت‌رسانی به بیماران به‌صورت سیستماتیک  انجام می‌شود.
دکتر فتوحی تصریح کرد: به دلیل اینکه کارکنان در ایام تعطیل در مراکز حضور می‌یابند، هیئت‌رئیسه نیز قصد دارد تا با حضور در بیمارستان‌ها ضمن قدردانی از آن‌ها موجب دلگرمی کارکنان باشند و در حل مشکلات به آن‌ها کمک کند که البته این مسئله برای مردمی که به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند موجب دلگرمی است چون وقتی می‌بینند مسئولان در مراکز حضور دارند و به مشکلات رسیدگی می‌کنند اعتمادشان به مراکز درمانی افزایش پیدا می‌کند.
دکتر فتوحی با ابراز رضایت‌مندی از وضعیت بیمارستان‌های فارابی و بهارلو، گفت: در هر دو بیمارستان هماهنگی میان کادر پرستاری و پزشکی بیمارستان بسیار خوب بو و همه آماده خدمت‌رسانی و سرویس‌دهی به بیماران بودند که جای تشکر و قدردانی دارد.
دکتر سلمانی پزشک ستاد هدایت نیز ضمن تشکر و قدردانی از تمامی مراکز درمانی دانشگاه که در ایام نوروز صادقانه به بیماران خدمت می‌کنند گفت: در بیمارستان فارابی که به‌عنوان قطب علمی چشم کشور شناخته‌شده است تعطیلات معنی ندارد و کارکنان آن همیشه در حال خدمت‌رسانی به مراجعین هستند. به‌طوری‌که حتی در آستانه سال نو در اورژانس متخصص و فوق تخصص حضور چشمگیری داشتند.
وی ادامه داد: در ایام نوروز، بار مراجعه بیماران به بیمارستان فارابی نه‌تنها کم نمی‌شود بلکه به دلیل تعطیلی بیشتر مراکز بیشتر هم می‌شود.
دکتر سلمانی خاطرنشان کرد: بازدید از بیمارستان‌های تابعه دانشگاه سنت خوبی است که از دوره‌های روسای پیشین پایه‌گذاری شده و ادامه خواهد داشت. بازدید هیئت‌رئیسه و معاونت درمان نیز نه برای بازرسی، بلکه برای دلگرمی کارکنان انجام می‌گیرد وگرنه همه کارکنان به وظایف خودآگاه‌اند و با جان‌ودل به مردم خدمت می‌کنند.
توضیح اینکه در بیمارستان فارابی دکتر طباطبایی رئیس بخش اورژانس و مرادی مدیر بیمارستان و در بیمارستان بهارلو دکتر یوسف جلالی رئیس بخش اورژانس هیئت‌رئیسه را در بازدیدها همراهی می‌کردند.

خبر و عکس: مقدم

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد