کد خبر: ٧٥٦٥٥/ ١٢:٤٠ - دوشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1062
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان, گروه خبری RSS
آغاز تمرینات سومین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی کوچک در بیمارستان مرکز طبی کودکان
تمرینات سومین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی کوچک در بیمارستان مرکز طبی کودکان برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، به دنبال برگزاری موفق دو دوره مسابقات جام جهانی کوچک در مرکز طبی کودکان با حضور کودکان مبتلا به بیماری مزمن و با سابقه بستری در این بیمارستان در کنار پزشکان، دانشمندان و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه فوتبالیت های ملی پوش و هنرمندان و با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقات جام جهانی 2018، امسال نیز سومین دوره مسابقات به میزبانی مرکز طبی کودکان و با حمایت دانشگاه علوم پزشکی تهران و همراهی گروه سلامت و هنر و معاونت بین الملل دانشکده پزشکی و نیز شبکه جهانی آموزش و پژوهش های علمی یوسرن در اردیبهشت ماه 1397 برگزار خواهد شد.
بدین منظور طی فراخوانی کودکانی که در دوره های قبلی شرکت داشتند  به اردوی آمادگی دعوت شدند همچنین به سایر بیمارستانهای کودکان نیز اطلاع رسانی شد تا اگر کودکانی تمایل به شرکت در این مسابقات داشتند به این تیم معرفي شوند.
اولین جلسه اردوی آمادگی تیم کودکان در تاریخ 19 فروردین ماه 1397 در مرکز طبی کودکان برگزار شد. در این جلسه دکتر نیما رضایی معاون بین الملل دانشکده پزشکی ضمن توضیح تاریخچه این مسابقات و تشکر از کودکان و خانواده های ایشان روند تمرینات در این دوره از مسابقات را تبیین کرد.
پس از جلسه تمرینات آمادگی در حیاط پشتی مرکز طبی کودکان با همراهی بهزاد داداش زاده و علی پورمند از فوتبالیست های ملی پوش پیشکسوت تیم امید آغاز شد و کودکان در قالب دو تیم به تمرین پرداختند. جلسه آتی تمرینات و بازی های تدارکاتی از هفته آینده ادامه خواهد یافت.   

خبر: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/01/24 18:36
0
0
خدا برکت بده به این پیشکسوتان فوتبالمون آقای بهزاد دادش زاده عزیز ...
کاربر مهمان
1397/01/22 15:23
0
0
چقدر عالی که چنین کار خداپسندانه ای ادامه دارد. با تشکر از دکتر رضایی عزیز و همه دست اندرکاران این مسابقات
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد