کد خبر: ٧٥٧٢٩/ ١٥:١٠ - چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1969
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
نشست صمیمی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با کارکنان مدیریت تربیت بدنی
دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه با حضور در مدیریت تربیت بدنی، طی جلسه ای با کارکنان این مدیریت، در جریان برنامه ها و فعالیتهای تربیت بدنی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، در این دیدار که روز دوشنبه 20 فروردین 97 در محل سالن شورای مدیریت تربیت بدنی برگزار شد، دکتر محمدحسین پورغریب مدیر تربیت بدنی ضمن ارائه گزارشی کوتاه از وضعیت ورزش در دانشگاه و برنامه‌های پیش رو گفت: با حمایت‌های صورت گرفته از سوی مسئولان دانشگاه شاهد رشد نرم‌افزاری و سخت‌افزاری ورزش حوزه دانشجویی در یک سال گذشته بوده‌ایم.
وی ضمن تقدیر از همکاری کارکنان تربیت بدنی در سال گذشته اظهار امیدواری کرد که با حمایت های اعضای هیأت رئیسه و معاونت دانشجویی فرهنگی بتوانیم تاثیرات بیشتری در گسترش ورزش در دانشگاه داشته باشیم.
دکتر فرزین حلب چی در این دیدار ضمن تبریک سال نو و آرزوی توفیق برای همکاران و نیز تقدیر از عملکرد مدیریت تربیت بدنی و کارکنان آن در 10 ماه گذشته، عملکرد تربیت بدنی را مطلوب و قابل تقدیر دانست.
عضو هیأت رئیسه دانشگاه در پایان این دیدار، به داشته ها و نقاط قوت موجود به برخی از کاستی ها اشاره کرد و مساعدت و همکاری بیشتر مسئولان در راستای خدمات هر چه بهتر ورزش به دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی را خواستار شد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد