کد خبر: ٧٥٧٥٢/ ٠٧:٣٢ - يکشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 899
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
جلسه بررسی راهکارهای اجرایی تسریع و تسهیل پرداخت‌های طرح‌های ارتباط با صنعت دانشگاه برگزار شد
در این جلسه مشکلات موجود در فرایند طرح‌های دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه مطرح و پس از بررسی توسط اعضای جلسه، روش‌های اجرائی ممکن برای رفع چالش‌ها، مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

گالری عکس

در جلسه بررسی راهکارهای اجرایی تسریع و تسهیل پرداخت‌های طرح‌های ارتباط با صنعت دانشگاه که با حضور معاون تحقیقات و فناوری و معاون توسعه دانشگاه عصر چهارشنبه 22 فروردین 97 در محل سالن شورای معاونت پژوهشی برگزار شد، دکتر منظم ضمن بیان پیشینه‌ای از تأسیس دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه گزارشی از فعالیت‌های این دفتر ارائه کرد.
دکتر منظم در گفت‌وگویی با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه گفت: در این جلسه مشکلات پرداخت‌های طرح‌های ارتباط با صنعت با معاون توسعه، مدیر بودجه و مدیر امور مالی دانشگاه مطرح شد.
وی افزود: در این جلسه مقرر گردید فرایندهای پرداختی طرح‌های ارتباط با صنعت به‌گونه‌ای اصلاح شود که متوسط پرداخت‌های این دفتر برای مواردی که منابع طرح‌ها به‌حساب درآمد اختصاصی واریز می‌شود حداکثر به مدت 10 روز و برای مواردی که از محل ردیف‌های اعتباری هستند حداکثر به مدت 20 روز انجام گیرد.
دکتر منظم ادامه داد: به‌منظور تسریع و تسهیل فرایند پرداخت‌های دفتر ارتباط با صنعت مقرر گردید بافری معادل 800 میلیون تومان در اختیار معاونت تحقیقات دانشگاه قرار بگیرد تا بتواند سریع‌تر پرداخت‌های طرح‌های ارتباط با صنعت را پرداخت و سپس طی مراحلی از دانشگاه دریافت و جایگزین بافر کند. به‌گونه‌ای که این مبلغ به‌طور دائم در حساب معاونت تحقیقات جهت پرداخت‌های این دسته از طرح‌ها موجود باشد. این مبلغ صرفاً به‌عنوان بافر طرح‌های ارتباط با صنعت حوزه معاونت تحقیقات و فناوری بوده و تلاش خواهد شد همواره در همین سطح حفظ شود و صرف هزینه‌های دیگر نخواهد شد.
مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه، پرداخت معوقه مجریان طرح‌های ارتباط با صنعت مربوط به سال 96 حداکثر تا هفته اول اردیبهشت را یکی دیگر از مصوبات این جلسه عنوان کرد و گفت: همچنین مقرر شد تخصیص‌های دانشگاه حتی درصورتی‌که منابع مالی محدود باشد از ردیف‌های خاص برای طرح‌های ارتباط با صنعت در اولویت قرار گیرد.
دکتر منظم تصریح کرد: همچنین مصوب شد برای شفافیت و تسریع در پرداخت‌های طرح‌های دفتر ارتباط با صنعت، حسابداری و حساب اختصاصی دفتر ارتباط با صنعت با تفویض هزینه کرد به مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه ایجاد شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در مصوبه دیگر مقرر شد، با هماهنگی معاونت توسعه، تعرفه‌های ارائه خدمات مربوط به ارتباط صنعت تعیین شود و همچنین اجرای آیین‌نامه خلق ثروت مبتنی بر دانش از حوزه معاونت توسعه با اختصاص منابع به معاونت تحقیقات و فناوری تفویض شود.

خبر: مقدم
عکس: ربیعی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد