کد خبر: ٧٥٧٦٥/ ١٠:٤٥ - يکشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 325
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
گزارش آماری فعالیت های درمانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در ایام نوروز 97
به همت معاونت درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)،آمار فعالیتهای نوروزی بخشها، واحدهای پاراکلینیک، درمانگاهها و اتاق های عمل این مرکز اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) آمار گردآوری شده توسط معاونت درمان این مرکز نشان میدهد که تعداد پذیرفته‌شدگان بستری در ایام تعطیلات نوروزی (از 29 اسفند 96 تا 13 فروردین سال جدید) 938 بیمار، تعداد پیوند انجام‌شده در این ایام 5 مورد و تعداد اعمال جراحی انجام‌شده در چهار مجموعه اتاق عمل ولیعصر (عج)، اتاق عمل 1، اتاق عمل 3 و اتاق عمل اورژانس 383 مورد بوده است. تعداد زایمان (طبیعی و سزارین)در این مدت 115 مورد گزارش‌شده است.
مجموعاً 2873 بیمار به اورژانس و 366 مادر باردار به اورژانس زایمان این مرکز در این مدت مراجعه داشته‌اند.
خدمات ویزیت و درمان‌های سرپایی در درمانگاه‌های مجتمع 2374 پذیرش داشته است، که به ترتیب درمانگاه کموتراپی، رادیوتراپی، پره ناتال وزنان و نازایی، خون و هموفیلی، پانسمان، ارتوپدی، پزشکی قانونی، جراحی عمومی و عروق و پستان، جراحی کانسر و پواتراپی، حائز بالاترین تعداد پذیرش بوده‌اند.
خدمات آزمایشگاهی و تصویربرداری (مشتمل بر سونوگرافی، رادیولوژی و CT اسکن) در ایام نوروز به ترتیب به 2803 و 4145 مراجعه‌کننده ارائه‌شده است.
همچنین 297 مراجعه‌کننده تحت دیالیز و 76 مراجعه‌کننده تحت آندوسکوپی گوارش قرارگرفته‌اند.
این مهم بدون همکاری و همدلی قابل‌تقدیر اعضای هیئت‌علمی، فراگیران، پرستاران و کارشناسان واحدهای پاراکلینیک، کادر اتاق‌های عمل و نیروهای پشتیانی مقدور نبود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد