کد خبر: ٧٥٧٨٦/ ١٥:٤٠ - يکشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 509
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
شرایط پرداخت بن کتاب و شعار نمایشگاه کتاب ۹۷ مشخص شد
سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت در مصلی امام خمینی (ره) برگزار و هر ساله به منظور حمایت از دانشجویان و طلاب، کمک به جامعه‌ی علمی کشور و ترویج کتاب و کتابخوانی بن تخفیف خرید کتاب به علاقه‌مندان ارائه می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، در این دوره از نمایشگاه برای دانشجویان و طلاب مبلغ صدهزار تومان بن خرید کتاب تخصیص داده شده است که ۶۰ درصد آن (معادل ۶۰ هزار تومان) از سوی دانشجو و ۴۰ درصد آن ( معادل ۴۰ هزار تومان) را معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت خواهد کرد.
این بن تخفیف برای اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و حوزه‌ها مبلغ دویست هزار تومان در نظر گرفته شده که ۷۰ درصد آن از سوی اساتید و ۳۰ درصد آن از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تامین خواهد شد.
این معاونت علاوه بر حمایت از اساتید دانشگاه‌ها و حوزه‌ها، تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان و با تخفیف حداکثر ۲۵ درصد از دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه و مراکز علمی و پژوهشی و کتابخانه‌ها نیز حمایت خواهد کرد.
نخبگان و اصحاب فرهنگی که به تائید اداره کل فرهنگ و ارشاد استان‌ها رسیده باشند نیز می‌توانند بن تخفیف خرید کتاب یک میلیون تومانی و با تخفیف ۲۰ درصدی تهیه کنند.
گروه دیگری که طبق این اطلاعیه از بن تخفیف خرید کتاب بهره‌مند می‌شوند، اهالی قلم هستند. این گروه می‌توانند تا سقف دویست و پنجاه هزار تومان و با تخفیف ۱۰۰ درصدی از سی و یکمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب، اقدام به خرید کتاب کنند.
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شعار این دوره از نمایشگاه را اعلام کرد و سخنگوی سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران اظهار داشت: پس از انتشار فراخوان، برای انتخاب شعار این دوره از نمایشگاه، ۳۰ شعار منتخب به رای گذاشته شد و از میان آنها شعار «نه به کتاب نخواندن» انتخاب شد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد