کد خبر: ٧٥٧٩٢/ ١٠:٠٠ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 168
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی/ فرصتی استثنائی برای دستیاران جوان؛ چگونه برای آزمون های ملی و بین المللی آماده شویم؟
در بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی، کارگاهی تحت عنوان « چگونه برای آزمون های ملی و بین المللی آماده شویم؟» برگزار و طی آن نکات مهم و کلیدی برای موفقیت در امتحان بورد بررسی خواهد شد.

یکی از چالشهای اصلی دستیاران رشته چشم پزشکی در طی دوران تحصیل، موفقیت در امتحان بورد تخصصی و کسب رتبه برتر در این آزمون است. چون این موفقیت نقش بسزایی در زندگی حرفه ای آنها دارد و مقدمه ای برای ورود آن ها در دوره های فلوشیپ و عضویت بعنوان هیات علمی است.
برخی از دستیاران علیرغم دانش بالای علمی و عملی، نتایج خوبی در امتحان بورد کسب نمی کنند. امسال در بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی، کارگاهی تحت عنوان « چگونه برای آزمون های ملی و بین المللی آماده شویم؟» برگزار و طی آن نکات مهم و کلیدی برای موفقیت در امتحان بورد بررسی خواهد شد.
در این برنامه نحوه آمادگی در امتحان کتبی و شفاهی بورد چشم پزشکی شامل قرنیه، رتین و استرابیسم و نیز آزمون رفراکشن مرور خواهد شد. در بخش دیگر کارگاه به مطالعه منابع مفید و راههای موفقیت در آزمون انجمن بین المللی چشم پزشکی(ICO) پرداخته می شود.  این آزمون که بین چشم پزشکان در سراسر جهان برگزار می شود و می تواند مقدمه ای برای راهیابی به دوره های فلوشیپ خارج از کشور باشد.
این برنامه پنجشنبه 13اردیبهشت از ساعت 11 الی 12:30 در سالن سروش پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود.
کارگاه « چگونه برای آزمون های ملی و بین المللی آماده شویم؟» فرصتی است برای دستیاران جوان تا با طرح سوالات خود را برای رقابتی سالم در امتحان بورد بین دستیاران رشته چشم پزشکی سراسر کشور تقویت کنند.
این فرصت استثنایی را از دست ندهید!
 خبر: امیدوار

انتهای پیام / *
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد