کد خبر: ٧٥٨٠٤/ ١٠:٥٠ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 280
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
جلسه کمیته مدیریت اطلاعات سلامت و فناوری اطلاعات مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد
در این جلسه در خصوص آئین‌نامه داخلی کمیته در سال 97 و رفع مشکلات دسترسی به جواب پاتولوژی و آزمایشات پس از ترخیص موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت و تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، کمیته مدیریت اطلاعات سلامت و فناوری اطلاعات با حضور دکتر گنجعلی خان سرپرست مدیریت درمان، سیف معاونت مدیر پشتیبانی مجتمع، هشیار رئیس امور عمومی بیمارستان امام، معدنی رئیس آمار و مدارک پزشکی و مهندس کریمی مدیر IT و سایر اعضاء سه‌شنبه 21 فروردین 96 برگزار شد.
در ابتدا مصوبات جلسه گذشته کمیته مورد پیگیری قرار گرفت.
سپس آئین‌نامه داخلی کمیته در سال 97، شامل اعضا، تقویم زمانی و شرح وظایف مورد بازبینی قرار گرفت. همچنین در خصوص فرم‌های مورداستفاده در مجتمع به‌منظور جلوگیری از مصرف بی‌رویه کاغذ بحث و تبادل‌نظر شد.
 در ادامه خلاصه پرونده‌های تعدادی از بخش‌ها در کمیته ارائه و مقرر گردید این موارد به‌منظور پیاده‌سازی در نرم‌افزار HIS در اختیار واحد IT قرار گیرد، درنهایت در خصوص رفع مشکلات دسترسی به جواب پاتولوژی و آزمایشات پس از ترخیص بحث و بررسی‌شده و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد