کد خبر: ٧٥٨١٧/ ١٣:٢٦ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 435
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
برگزاری جلسه آموزشی با عنوان مدیریت استرس در شهرستان اسلامشهر
کارشناس سلامت روان مرکز خدمات جامع سلامت شهری احمدآباد، جلسه آموزشی با موضوع مدیریت استرس برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، دوران نوجوانی یکی از حساس‌ترین و درواقع مهم‌ترین نقطه زندگی هر فردی است. در این دوران شخصیت و سبک زندگی افراد تحت تأثیر عوامل بسیاری قرار می‌گیرد و دگرگونی‌هایی در آن ایجاد می‌شود که ممکن است باعث احساس گیجی و سردرگمی و درنتیجه استرس نوجوان شود، به‌خصوص اگر والدین و اطرافیان آگاهی کافی از تغییرات دوره نوجوانی نداشته باشند،استرس در نوجوانان می‌تواند عوارض روانی و جسمانی زیادی برای نوجوان ازجمله عدم اطمینان، درماندگی و برانگیختگی فیزیولوژیکی داشته باشد.
در همین راستا با توجه به حساسیت دوران نوجوانی و فشارهای ناشی از این دوره و به‌منظور پیشگیری و کاهش پیامدهای ناشی از این فشارها، فاطمه شعبانی، کارشناس سلامت روان و رفتار مرکز یکشنبه 26 فروردین 97، جلسه آموزشی مدیریت استرس ویژه دانش آموزان دبیرستان دخترانه عدالت برگزار کرد و در طی این جلسه ابتدا توضیحاتی در ارتباط با تعریف استرس، عوامل مؤثر در بروز آن ارائه و سپس شیوه‌های کنترل و مدیریت استرس را آموزش داد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز
 

 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد