کد خبر: ٧٥٨١٩/ ١٣:٣٠ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 249
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
کمیته برگزاری مراسم هفته جوان شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
واحد سلامت نوجوانان جوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر کمیته برگزاری مراسم هفته جوان را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، سارا حاصلی فرد، کارشناس مسئول واحد سلامت نوجوانان جوانان و مدارس بابیان اینکه 8 اردیبهشت روز تولد حضرت علی‌اکبر و روز ملی جوان است، عنوان کرد: به‌منظور تأمین، حفظ و ارتقای سلامت جوانان در تمامی ابعاد جسمی، روانی، اجتماعی و به مناسبت دو سرفصل اصلی سالگرد ابلاغ سیاست‌های کلی جمعیت، هفته جوان از 14-8 اردیبهشت‌ماه با شعار 'شاد زیستن را تجربه کنیم' نام‌گذاری شده است.
وی اهداف برگزاری روز و هفته سلامت جوانان را حساس سازی اجتماعی و معطوف کردن توجه جوانان به امر سلامت خود، آگاه‌سازی اجتماعی در خصوص ابلاغ سیاست‌های کلی جمعیت توسط مقام معظم رهبری و آگاهی سازی به خانواده‌ها در مورد حیطه‌های اولویت‌دار سلامت جوانان و چگونگی درخواست دریافت خدمات در این حیطه‌ها عنوان کرد.
حاصلی فرد بیان کرد: در همین راستا کمیته برگزاری مراسم با حضور کارشناس مسئولین آموزش و ارتقای سلامت، سلامت روان، نوجوانان جوانان و مدارس، بیماری‌های واگیر و غیر واگیر، تغذیه و سلامت خانواده یکشنبه 26 فروردین 97 برگزار شد و پیشنهادات واحدهای مختلف برای هر چه‌بهتر برگزاری این هفته موردبررسی قرار گرفت.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد