کد خبر: ٧٥٨٨٦/ ١٥:٢٠ - چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1448
چاپ
ارسال به دوست
دفتر ارتباط با دانش آموختگان, گروه خبری RSS
اولین هم اندیشی با دانش آموختگان داوطلب شرکت در هفتمین جشن یکپارچه برگزار شد
با تشكيل اولين جلسه هم انديشي با نمايندگان دانش آموختگان سال جاري، برگزاري هفتمين جشن يكپارچه دانش آموختگان وارد مرحله اجرايي شد.

گالری عکس 
این جلسه با حضور دکتر بهادری رئیس، دکتر سیداحمدیان، دبیر، دکتر گتمیری، قائم مقام و زاهدی، مدیر امور عمومی دفتر ارتباط با دانش آموختگان، برخی از مسئولان و کارشناسان دفاتر ارتباط با دانش آموختگان دانشکده ها و نمایندگان دانش آموختگان داوطلب شرکت در هفتممین جشن یکپارچه دانش آموختگان روز سه شنبه 28 فروردین ماه 98 در سالن اجتماعات دفتر مرکزی برگزار شد.
در ابتدای این جلسه دکتر سیداحمدیان ضمن خیرمقدم به دانش آموختگان حاضر در جلسه گفت: دفتر دانش آموختگان نقش پل ارتباطی میان دانشگاه و دانش آموختگان را ایفا می کند و برپایی جشن یکپارچه، بهانه ای است تا آنها بتوانند با این دفتر ارتباط برقرار نمایند. وی با اشاره به امتیازات حفظ و تداوم این ارتباط برای دانش آموختکان و دانشگاه، ایجاد فرصت های شغلی و هماهنگی برای گردهمایی های دوره ای را از برکات ارتباط با این دفتر نام برد.
وی همچنین خاطرنشان کرد، دانشگاه علوم پزشکی تهران از جمله دانشگاه های منحصر به فردی است که سالانه جشن یکپارچه دانش آموختگان را برگزار کرده و در حال حاضر نیز در تدارک مقدمات برگزاری هفتمین جشن یکپارچه است.
دبیر دفتر در ادامه با اشاره به خلاصه ای از جشن های یکپارچه برگزار شده در دانشگاه از سال 91 تاکنون به بیان نقاط قوت و ضعف، دلایل انتخاب مکان و زمان شش مراسم قبلی پرداخت و در ادامه گفت: باتوجه به اینکه جشن های فارغ التحصیلی در تمامی دانشگاه های معتبر دنیا در اواخر سال تحصیلی برگزار می شود، زمان برگزاری این مراسم در دانشگاه نیز در همین ایام در نظر گرفته شده است ولی به دلیل همزمان ماه مبارک رمضان با این ایام، زمان برگزاری آن برای بعد از این ماه در نظر گرفته شده است.
وی همچنین با اشاره به نقاط قوت و ضعف فضاهای برگزار شده قبلی و تجربه موفق برگزاری جشن یکپارچه در سال های 94 و 96، تاکید کرد به دلیل شرایط قابل قبول تالار وزارت کشور، از سوی مجریان این مراسم این محل برای برگزاری جشن مناسب بوده و در برنامه ریزی سالانه قرار گرفته است و همچون سالهای قبل حضور دانشجویان رایگان ولی برای همراهان هزینه دریافت خواهد شد.
زاهدی مدیر دفتر دانش آموختگان نیز با تاکید بر این مطلب که اجرای هفتمین جشن یکپارچه دانش آموختگان با تشکیل این جلسه وارد مرحله عملیاتی شد اظهار داشت: این جشن یکی از شادترین مراسم برگزار شده در دانشگاه و مختص دانش آموختگان است و حضور و مشارکت فعال دانش آموختگان در برگزاری و همفکری در تصمیم گیری آن دلیل دعوت ما از شما است و امیدواریم باتوجه به زمان باقی مانده و امکاناتی که دانشگاه در اختیار ما قرار می دهد بتوانیم این مراسم را بهتر از برنامه های گذشته برگزار نماییم.
وی از دانشجویان حاضر در جلسه دعوت کرد در صورت آمادگی به همکاری با این دفتر مشخصات خود را در فرم مربوطه درج کرده و از دوستان علاقمند خود نیز برای همکاری دعوت نمایند.
زاهدی افزود: با توجه به محدودیت زمانی برای ثبت نام از داوطلبین، اطلاع رسانی به موقع توسط اعضای تیم دانشجویی به تیم اجرایی مراسم در مدیریت وبرنامه ریزی بهتر آن یاری خواهد کرد.
پس از طرح نظرات دانشجویان درخصوص مکان مراسم مقرر شد برنامه ریزی ها برای اجرای جشن در روز جمعه مورخ 15 تیرماه سال جاری در تالار وزارت کشور انجام گیرد.
مشارکت بیشتر دانشجویان در برگزار ی جشن، اختصاص زمان به اجرای برنامه شاد توسط گروه های هنری دانشجویان، برگزاری مسابقات مختلف از جمله ساخت کلیپ دوران دانشجویی و برنامه های طنز در مراسم، تداوم برگزاری جلسات با حضور دانشجویان، اطلاع رسانی مراسم در فضای مجازی از پیشنهاداتی بود که توسط دانشجویان ارایه شد.
در پایان جلسه نیز از سوی مسئولین دفتر به سوالات مطرح شده پاسخ داده شد و مقرر گردید دومین جلسه نیز با حضور دانشجویان داوطلب دو هفته دیگر در محل همین دفتر برگزار شود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد