کد خبر: ٧٥٨٩٢/ ١٦:٢٤ - چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 608
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پرستاری مامایی, گروه خبری RSS
انتصاب دکتر شهرزاد غیاثوندیان به مدیر گروهی گروه آموزشی پرستاری داخلی و جراحی دانشکده پرستاری و مامایی
دکتر کریمی، رئیس دانشگاه در حکمی دکتر شهرزاد غیاثوندیان را به عنوان مدیر گروه آموزشی پرستاری داخلی و جراحی دانشکده پرستاری و مامایی منصوب کرد.

دکتر شهرزاد غیاثوندیان، دانشیار گروه آموزشی پرستاری داخلی و جراحی  طی صدور حکمی از سوی دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه به سمت مدیر گروه آموزشی پرستاری داخلی و جراحی منصوب شد. متن حکم به این شرح است:

سرکار خانم دکتر شهرزاد غیاثوندیان 
دانشیار محترم گروه آموزشی پرستاری داخلی و جراحی 

با سلام و احترام
پیشرفت و ارتقاء جایگاه دانشگاه در عرصه آموزش، پژوهش و ارائه خدمت در گروه فعالیت هدفمند گروه‌های آموزشی است که با بهره‌مندی از اساتید مجرب و متعهد، خاستگاه پویایی و بالندگی علمی در دانشگاه هستند. در این راستا و با استناد به آئین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها ودستورالعمل"فرایند پیشنهاد مدیران گروه‌های آموزشی به رئیس دانشگاه" مصوب 1392/9/10 و اصلاحیه دستورالعمل مصوب 1396/11/29 شورای دانشگاه، بنا به پیشنهاد رئیس محترم دانشکده پرستاری و مامایی،  سرکار عالی را به مدت دو سال به سمت مدیر گروه آموزشی پرستاری داخلی و جراحی دانشکده پرستاری و مامایی منصوب می نمایم. 
انتظار می‌رود در طول دوره مدیریت، با برنامه‌ریزی و استفاده بهینه از کلیه منابع و بهره‌مندی از توان اعضای هیات علمی محترم و دانشجویان عزیزآن گروه، علاوه بر وظایف مصرح در آئین‌نامه مدیریت دانشگاه‌ها، موارد ذیل مورد پیگیری جدی حضرتعالی قرار گیرد. 

- برنامه‌ریزی در مسیر تحقق اهداف و برنامه 4 ساله دانشگاه
- تلاش جهت حفظ و  ارتقای جایگاه برتر دانشگاه در حوزه آموزش و تلاش مضاعف برای ارتقاء کیفیت آموزش باهدف تربیت دانشجویان عالم، محقق و متعهد به اصول حرفه‌ای
- همکاری جدی با دانشکده درزمینه اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در حوزه‌های مختلف آموزشی با تأکید بر ارتقاء کیفیت در تمام سطوح
- همراهی و هماهنگی با سایر گروه‌های آموزشی دانشگاه در ارتقای آموزش و پژوهش
- فراهم آوردن زمینه‌های تحقیقات هدفمند و کاربردی در گروه و توسعه ارتباط با صنعت
- برنامه‌ریزی و بسترسازی مناسب برای حرکت در جهت بین‌المللی سازی دانشگاه
- بسترسازی مناسب برای جذب اعضای هیات علمی عالم و متعهد به اصول حرفه‌ای
- ارائه گزارش عملکرد سالانه همراه با برنامه توسعه‌ای و اعلام نیاز نیروی انسانی و منابع ضروری


 اجرای وظایف فوق بدون شک باعث رشد گروه خواهد بود و دانشگاه را در مسیر ارتقاء و تعالی یاری خواهد کرد. ضروری است ضمن ارسال گزارش منظم یکساله به رئیس محترم دانشکده در مورد پیشرفت امور، زمینه ارائه بازخورد مناسب و کمک به ارتقاء گروه را فراهم آورید.
توفیق سرکار عالی و کلیه اعضای محترم هیات علمی و سایر همکاران گروه را از خداوند متعال خواستارم.

دکترعباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد