کد خبر: ٧٥٩٩٧/ ١٣:٣٣ - دوشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 392
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی
جلسه ارائه گزارش اعضا هیات علمی و دانشجویان دانشکده دندانپزشکی به دانشکده دندانپزشکی دانشگاه خارکیف اوکراین
دکتر محمد حسین نکوفر نیز بر انتقال و انعکاس اطلاعات و تجارت کسب شده اعضا جلسه به سایر دانشجویان و بدنه دانشکده تاکید کرد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندان پزشکی: جلسه ارائه گزارش اعضا هیات علمی و دانشجویان دانشکده دندان پزشکی به دانشکده دندانپزشکی دانشگاه خارکیف اوکراین در حضور دکتر امیررضا رکن رئیس دانشکده، دکتر محمد حسین نکوفر مدیر روابط بین الملل، اعتبار بخشی و رتبه بندی معاونت بین الملل دانشگاه، دکتر پویان امینی شکیب معاون بین الملل دانشکده دوشنبه 20 فروردین 97 در اتاق شورا برگزار شد.
رئیس دانشکده در این نشست از تک تک اعضا خواست تا دیدگاه خود را نسبت به روش ها و متد های آموزشی، عملی، امکانات و تجهیزات و... به لحاظ بررسی نقاط قوت و ضعف دانشکده دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در مقایسه با دانشکده دندان پزشکی دانشگاه خارکیف اوکراین، بیان کنند. همچنین مشخص شد کلینیک کیفیت بالاتری نسبت به آن دانشکده دارد.
دکتر محمد حسین نکوفر نیز بر انتقال و انعکاس اطلاعات و تجارت کسب شده اعضا جلسه به سایر دانشجویان و بدنه دانشکده تاکید کرد و افزود ادامه دادن این سفرها فوائد و آثار مثبتی همراه دارد.
در پایان دکتر رکن به همراه دکتر نکوفر لوح تقدیری را به اعضا هیات علمی و دانشجویانی که در ایام نوروز از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه خارکیف اوکراین بازدید داشتند، اهدا کردند.

بازدید گروهی از اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشکده دندان پزشکی از دانشگاه ملی پزشکی خارکیف اوکراین

خبرنگار و عکاس: فاطمه زمانی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد