کد خبر: ٧٦١٠٠/ ١٤:٢٧ - سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 568
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پرستاری مامایی, گروه خبری RSS
در جلسه شورای آموزشی دانشکده پرستاری و مامایی مطرح شد:
دکتر نیکبخت از افتتاح مرکز آزمون الکترونیک دانشکده با حضور معاون آموزشی دانشگاه در هفته آموزش خبر داد
رئیس دانشکده پرستاری و مامایی تمرکز اصلی فعالیت های آموزشی در سال جاری را ارتقاء آموزش بالینی عنوان و بر لزوم انجام بازدید های منظم از بالین در هفته آموزش و تداوم آن در طول سال تحصیلی تاکید کرد.

گالری عکس 

در جلسه شورای آموزشی که صبح روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه برگزار شد؛ دکتر نیکبخت نصرآبادی، رئیس دانشکده ضمن تشکر از دکتر غیاثوندیان و دکتر میرمولائی برای قبول مسئولیت مدیرگروهی گروه های آموزشی پرستاری داخلی و جراحی و بهداشت باروری، بارداری و زایمان؛ از فعالیت ها و اقدامات انجام شده توسط دکتر پاشایی پور و ستاد هفته سلامت در هفته سلامت و دکتر ایمانی پور برای فعالیت های صورت گرفته برای هفته آموزش تقدیر کرد.
دکتر نیکبخت در ادامه از تکمیل بازسازی ساختمان معاونت دانشجویی و فرهنگی با بودجه خارج دانشگاهی و تداوم جذب مشارکت خیرین سخن گفت و از جذب 50 میلیون تومان برای خرید کتاب در سال جاری با مشارکت معاونت فرهنگی شهرداری تهران و خیرین خبر داد.
وی با تاکید بر اهمیت هفته آموزش این هفته را فرصت مناسبی برای تعامل گروه های آموزشی، اعضای هیات علمی و کارکنان حوزه آموزش با هیات رئیسه و مطرح نمودن دغدغه ها دانست.
رئیس دانشکده تمرکز اصلی فعالیت های آموزشی در سال جاری را ارتقاء آموزش بالینی عنوان کرد و با تاکید بر لزوم انجام بازدید های منظم از بالین؛ از تمامی گروه ها و معاونت ها خواست تا برنامه های خود را در این راستا ارائه دهند.
دکتر نیکبخت از کلید خوردن برنامه ویژه دانشکده برای کلیات طرح جامع ارتقاء آموزش بالینی دانشجویان مقاطع کارشناسی به صورت تیمی و با مشارکت امور بالینی و افتتاح مرکز آزمون الکترونیک دانشکده با حضور معاون آموزشی دانشگاه در هفته آموزش خبر داد.
وی همچنین در این جلسه بر صرفه جویی کاغذ و کاهش میزان زیراکس و پرینت تاکید کرد.

خبرنگار: شیما سادات عطری 
عکس: حسین اکبریان 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد