کد خبر: ٧٦١٩٠/ ١٠:٣٨ - پنج شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 96
چاپ
ارسال به دوست
رئیس بیمارستان شریعتی با دبیران علمی و اجرایی کمیته‌های بیمارستانی دیدار و گفت‌وگو کرد
دکتر مهرپور با دبیران کمیته‌های بیمارستانی بیمارستان شریعتی دیدار و درباره روند برگزاری کمیته‌ها در سال 97 با آنان گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این جلسه سه‌شنبه چهارم فروردین 97 در سالن دکتر باستان حق برگزار شد. در این جلسه دکتر مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی گفت: کمیته‌ها اتاق فکر بیمارستان‌اند و سعی شده هیئت‌علمی‌ها در تمامی کمیته حضورداشته باشند و بیمارستان را بر اساس خرد جمعی بچرخانیم. وی دکتر خواجه نصیر را به‌عنوان مشاور ریاست در امور کمیته‌ها معرفی کرد و گفت: اصلاح فرایندها از طریق کمیته‌ها انجام خواهد شد و امسال سال پرکاری در خصوص فعالیت‌های کمیته‌ها خواهیم داشت.
در این جلسه دکتر خواجه نصیر عضو هیئت‌علمی گروه بیهوشی و مشاور ریاست در امور کمیته‌ها ضمن قدردانی از اعتماد ریاست گفت: هدف این بود که اعضای کمیته‌ها از بخش‌ها و دپارتمان‌های مختلف در کمیته‌ها انتخاب شوند. مشاور ریاست در امور کمیته‌ها افزود: مهم است که کمیته‌ها بتوانند مشکلی را از بیمارستان حل کنند و امیدوارم که در این زمینه مؤثر باشم.
سپس مریم امینی مسئول هماهنگی کمیته‌های بیمارستانی گزارشی از روند برگزاری کمیته‌ها، آیین‌نامه‌ها، توالی برگزاری، دبیران علمی و اجرایی، مشترکات آئین ارائه کرد.
سپس دبیران کمیته‌ها در مورد پیشنهادهایی ازجمله روند پیگیری مصوبه، حضور منظم اعضا و دیگر موارد تبادل‌نظر کردند.


خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • دکتر خواجه نصیر عضو هیئت‌علمی گروه بیهوشی و مشاور ریاست در امور کمیته ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد