کد خبر: ٧٦١٩٣/ ١٣:١٥ - پنج شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1286
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان
بازدید وزیر بهداشت از مرکز حمایت از کودکان کار در منطقه 17
دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه حسینی مکارم شهردار تهران از مرکز پرتو و مرکز درمانی شهرداری منطقه 17 بازدید کرد.

گالری تصــاویر

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، به مناسبت هفته سلامت دکترسیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه حسینی مکارم شهردار تهران صبح روز پنجشنبه 6 اردیبهشت ماه ۹۷ از مرکز پرتو (مرکز حمایت از کودکان کار منطقه 17) و همچنین درمانگاه شهرداری منطقه ۱۷ بازدید کردند.

در این بازدید که محسنی شهردار منطقه 17، دکتر دلاوری معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر عفت پناه رئیس، پناهی مدیر مرکز آموزشی درمانی ضیائیان حضور داشتند دکتر  هاشمی در ابتدا به مرکز پرتو رفت و از خدمات قابل ارائه به کودکان در این مرکز بازدید و با کودکان این مرکز دیدار کرد. وزیر بهداشت در ادامه با اهدای گل و هدایا به کودکان این مرکز از آنان قدردانی کرد.

وی در دومین بازدید به مرکز بهداشتی درمانی شهرداری منطقه ۱۷ رفت و از نزدیک در جریان خدماتی که در این مرکز به مراجعین ارائه می شود قرار گرفت؛ دکتر  هاشمی در مصاحبه با شبکه خبر از همه مسئولان در منطقه ۱۷ بویژه شهردار محسنی و دکتر عفت پناه رئیس مرکز آموزشی درمانی ضیائیان جهت ارائه خدمات مناسب و مطلوب به اهالی این منطقه تقدیر و تشکر کرد و خواستار تداوم این روند شد.

دکتر عفت پناه رئیس مرکز آموزشی درمانی ضیائیان در مصاحبه با برنامه سلامت، پویا و بانشاط در خصوص خدمات قابل ارائه به مراجعین در مرکز و همچنین پروژه خیر ساز فاز دوم مرکز آموزشی درمانی ضیائیان سخن گفت و با اشاره به عملیاتی شدن این پروژه نوید خدماتی مطلوبتر از گذشته؛ به مردم فهیم این منطقه داد.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد