کد خبر: ٧٦٦٧٩/ ١٥:٤٣ - چهارشنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 914
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی
فراخوان جذب ایده اولین رویداد Startup Weekend سلامت الکترونیک دانشکده مجازی کلید خورد
فراخوان اولین رویداد Startup Weekend سلامت الکترونیک دانشکده مجازی از 19 اردیبهشت 97 کلید خورد و مخاطبان با ایده‌ها و استارت‌آپ‌های درآمد‌زا می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومي دانشكده مجازي، فراخوان اولین رویداد Startup Weekend سلامت الکترونیک دانشکده مجازی از 19 اردیبهشت شروع و تا 20 تیرماه  97 ادامه خواهد داشت. همه مخاطبان با ایده‌ها و استارت‌آپ‌های درآمد‌زا می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند. شرکت کنندگان می توانند در این مدت با مراجعه به لینک ثبت ایده اولین رویداد  Startup Weekendسلامت الکترونیک دانشکده مجازی به آدرس ehealthsw.tums.ac.ir نسبت به ثبت ایده خود اقدام نمایند و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره 42036001-021 داخلی 101 تماس بگیرند.

توضيح اينکه اولین رویداد Startup Weekend سلامت الکترونیکی دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران در تاریخ ۳ تا ۵ مرداد ۱۳۹۷ همزمان با ولادت امام رضا (ع) و روز ملی کارآفرینی با هدف معرفی برنامه، همفکری برای شناسایی مشکلات حوزه سلامت و انتخاب موضوعات قابل طرح در فراخوان رسمی رویداد برگزار خواهد شد.
گروه خبری: سیده کاملیا داودزاده ـ آذر شهبازی

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد