کد خبر: ٧٦٨٧٦/ ٠٩:٥٦ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1307
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
جلسه هم‌اندیشی تدوین آیین‌نامه بازرسی (نظارت) کلان منطقه 10 آمایش سرزمینی در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد
جلسه هم‌اندیشی تدوین آیین‌نامه بازرسی (نظارت) کلان منطقه 10 آمایش سرزمینی، با حضور نمایندگانی از دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران، شهید بهشتی، علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه شاهد و دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی تشکیل شد.

جلسه هم‌اندیشی آیین‌نامه بازرسی (نظارت) کلان منطقه 10 آمایش سرزمینی، در راستای تدوین آیین‌نامه بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در دانشگاه علوم پزشکی تهران روز شنبه 15 اردیبهشت 97 برگزار شد.
دکتر گوران مدیر داخلی دفتر بازرسی دانشگاه در خصوص اهمیت و تعاریف نظارت و ضرورت کنترل و نظارت در سازمان‌ها مطالب ارائه داد.
در ادامه جلسه، چگونگی هماهنگی فرآیند تدوین محور نظارت با مشارکت دانشگاه‌های منطقه بیان شد و شرکت‌کنندگان نظرات و دیدگاه‌های خور را اعلام کردند.
در پایان قرار شد هر یک از دانشگاه‌ها محور نظارتی پیشنهادی خود را تا پایان اردیبهشت ارائه دهند تا دانشگاه به‌عنوان کلان منطقه آمایش سرزمینی منطقه 10 به بررسی و تجمیع و ارائه نهایی آیین‌نامه پیشنهادی به وزارت متبوع بپردازد.
 
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد