کد خبر: ٧٦٩٢٨/ ٠٨:٢١ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 545
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی, گروه خبری RSS
نشست صمیمانه مدیر امور پرستاری دانشگاه با کارکنان پرستاری بیمارستان فارابی
کارکنان پرستاری بیمارستان فارابی با دکتر خورشید وسکویی، مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران در خصوص مسائل و مشکلات حرفه ای گفتگو کردند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی ، در این دیدار که روز دوشنبه 24 اردیبهشت 1397، در سالن آموزش پرستاری این بیمارستان برگزار شد و حدود چهار ساعت به طول انجامید، شرکت کنندگان از نزدیک مسائل و مشکلات مختلف مربوط به حیطه پرستاری را با مدیر امور پرستاری دانشگاه در میان گذاشته و نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.
در حاشیه این دیدار دکتر وسکویی با بیان اینکه دیدارحضوری با همکاران محیطی، سال های قبل هم به طور مستمر انجام می شده است، گفت: متاسفانه یکی دو سال در این برنامه وقفه افتاد، تا اینکه سال قبل با جمع بندی نظرات ثبت شده کارکنان پرستاری در فرم ارزیابی مدیران ارشد بیمارستان ها( مترون، سوپروایزر و سرپرستار) یکی از مطالب پرتکرار، درخواست برگزاری جلسات حضوری با کارکنان محیطی و گفتگوی رودررو با آنان بود. به همین لحاظ این دیدارها در برنامه های سال 97 بنده قرار گرفت.
 مدیر پرستاری دانشگاه در ادامه در مورد نحوه برگزاری این جلسات هم گفت: تقریبا هرهفته روز های یکشنبه به یک بیمارستان رفته و از ساعت هشت و نیم صبح تا دوازده در خدمت همکاران هستم تا همکاران شب کار و عصر کار هم بعد از تحویل شیفت بتوانند در جلسه شرکت کنند. روال هم بر این است که ابتدا با خود پرسنل جلسه داریم بعد همکاران دفتر وارد جلسه می شوند تا فضا برای ابراز نظر بازتر باشد.
وی بیشتر مسایل مطرح شده در این جلسات را نحوه تعامل درون بخشی و نیاز به آشنایی با قوانین و مقررات عنوان کرد و افزود: من قبل از حضور درجلسات، جمع بندی نظرات درج شده در فرم های ارزیابی آن بیمارستان را مطالعه می کنم تا با یک دید کلی در مورد مشکلات و مسایل آن واحد به جلسه بیایم. در واقع به نوعی بر اساس یک نیازسنجی قبلی و اشراف روی نظرات همکاران صحبت و مسایل شایع تر را طرح و پیگیری می کنم.
دکتر وسکویی همچنین در مورد برون ده این جلسات نیز گفت: سعی بر این است تا با جمع بندی نظرات همکاران و ماحصل این جلسات گروهی به راهکارهایی برای حل مشکلات شایع کارکنان پرستاری برسیم و با پردازش ایده های همکاران،مشکلات عمومی تر در دانشگاه پیگیری و حل خواهد شد.
وی با بیان این که هدف از این جلسات ایجاد جو کاری بدون تنش در بیمارستان ها است از تمامی کارکنان پرستاری درخواست کرد فرم های ارزیابی مدیران ارشد را تکمیل و نظراتشان را ثبت نمایند و مطمئن باشندبه این نظرات حتما توجه می شود.
خبر و عکس:امیدوار

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد