کد خبر: ٧٧٠٩٤/ ١٤:٠٤ - سه شنبه ١ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 926
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی
انتصاب هاجر محمدیان و منصوره مرادی به عنوان روسای امور اداری دانشکده های پرستاری مامایی و دندانپزشکی
دکتر علیرضا نمازی، مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی تهران در ابلاغ های مجزا، هاجر محمدیان و منصوره مرادی را با حفظ سمت به عنوان رئیس امور اداری دانشکده های پرستاری مامایی و دندانپزشکی، منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکي، دکتر نمازی، مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی دانشگاه در ابلاغ های مجزا، هاجر محمدیان رئیس سابق امور اداری دانشکده دندانپزشکی را به عنوان رئیس امور اداری دانشکده پرستاری و مامایی و منصوره مرادی رئیس سابق امور اداری دانشکده پرستاری مامایی را با حفظ سمت در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران منصوب کرد.
 
متن ابلاغ ها به شرح زیر است:
 
سرکار خانم منصوره مرادی
رئیس محترم امور اداری دانشکده پرستاری و مامایی
 
با سلام و احترام،
   با توجه به هماهنگی به عمل آمده با ریاست محترم دانشکده به موجب این ابلاغ محل خدمت شما بعنوان رئیس امور اداری در دانشکده دندانپزشکی تعیین می گردد. مقتضی است خود را به دانشکده یاد شده معرفی و برابر مقررات شروع بکار نمائید. بدیهی است حقوق و مزایای شما از محل اعتبارات دانشکده دندانپزشکی  قابل پرداخت خواهد بود.
 
 
 
سرکار خانم هاجر محمدیان
رئیس محترم امور اداری دانشکده دندانپزشکی
 
با سلام و احترام،
با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با ریاست محترم دانشکده بموجب این ابلاغ محل خدمت شما به عنوان رئیس امور اداری در دانشکده پرستاری و مامایی تعیین می گردد؛ مقتضی است خود را به دانشکده یاد شده معرفی و برابر مقررات شروع بکار نمائید. بدیهی است حقوق و مزایای شما از محل اعتبارات دانشکده پرستاری و مامایی  قابل پرداخت خواهد بود.
 
 
 
  
خبر و عکس: فاطمه زمانی

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد