کد خبر: ٧٧١٤٠/ ١٢:٣٢ - چهارشنبه ٢ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2113
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پزشکی
دکتر نفیسی در پیامی درگذشت پروفسور عیسی نواب را تسلیت گفت
دکتر نفیسی رئیس دانشکده پزشکی در پیامی درگذشت پروفسور عیسی نواب از استوانه های دانش طب در عرصه تخصصی ارتوپدی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی متن پیام به این شرح است:

 "هوالحی"
انالله و انا الیه راجعون
  
 در ماه مهمانی خدا، یکی از مهپاره های آسمان حکمت و خرد ایران عزیز، همنشین سدره نشینان عرش الهی شد و درجوار رحمت حضرت دوست، بار یافت.
  استاد فرزانه شادروان "پروفسور عیسی نواب" از استوانه های دانش طب در عرصه تخصصی ارتوپدی در این ماه عزیز به صلای رجعت حق، لبیک گفت و جمع ارادتمندان و دوستداران خود را بر این فقدان و فراق، سوگوار نمود.
  دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران که سرمایه و پشتوانه حقیقی آن از پس دهه ها حیات پرفیض، مجاهدت های پرارج و میراث ماندگار اساتید پیش کسوت و نامدارانی چون مرحوم استاد نواب است، امروز در این ضایعه فقدان، به سوگ نشسته است.
  ضمن عرض تسلیت و تعزیت این مصیبت به محضر همه همکاران، همراهان و ارادتمندان آن عزیزسفر کرده، غفران و رحمت واسعه الهی و صبرجمیل و اجر جزیل خانواده معظم ایشان و همه داغداران را از درگاه حضرت حق مسألت داریم.

 دکتر شهریار نفیسی
رئیس دانشکده پزشکی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/04/12 19:27
0
0
ایشان انسان برجسته ای بودن من ازنزدیک با ایشان آشنا بودم. روحشان شاد و تسلیت برای بازمندگان برای والری عزیزوبرای ویرژیل عزیز وبرای وبرای همسر مهربان ایشان علی پیران.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد