کد خبر: ٧٧٢٢٨/ ٠٩:٥٦ - يکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 632
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب
برگزاری سلسله کارگاه‌های آموزشی کاهش آسیب و خود مراقبتی مرکز بهداشت جنوب تهران
سلسله کارگاه‌های آموزشی کاهش آسیب و خود مراقبتی مرکز بهداشت جنوب تهران برای مراجعین مرکز احیاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مرکز بهداشت جنوب تهران، واحد سلامت روانی، اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد مرکز بهداشت جنوب تهران با هماهنگی مرکز احیاء سلسله کارگاه¬های آموزشی برای 35 نفر از مددجویان زنان و کودکان مبتلابه HIV در این مرکز را برگزار کرد.
زهرا نوعی، روان‌شناس مرکز شهید احمدی این کارگاه‌ها را روزهای چهارشنبه 5 و 19 اردیبهشت و 2 خرداد 97 در محل انجمن احیا، برگزار کرد.
وی در این کارگاه¬ها به بیان تغییر نگرش¬های منفی نسبت به بیماری و پذیرش آن، اهمیت توجه به برنامه‌های خود مراقبتی و مدیریت استرس، پیشگیری از رفتارهای پرخطر، بهبود ارتباط والدین با فرزندانشان بوده است پرداخت.
در ابتدای جلسه با طرح یک سؤال، توجه مددجویان به تفاوت نگرش افراد جامعه نسبت به یک پدیده واحد جلب شد، سپس علت تفاوت این نگرش‌ها موردبحث و بررسی قرار گرفت و در خصوص چگونگی تغییر این نگرش‌ها مطالبی بیان شد.
در پایان نیز جلسه با پرسش و پاسخ و نیازسنجی آموزشی در مورد موضوعات جلسات آتی پایان یافت و موارد نیازمند به مشاورۀ فردی انجام شد.
خبرنگار: نگار دیوبندی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد