کد خبر: ٧٧٥٨٠/ ١١:٠٥ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 691
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی, گروه خبری RSS
روسای بخش‌های بیمارستان شریعتی درباره مسائل جاری این بیمارستان هم‌اندیشی کردند
روسای بخش‌های بیمارستان شریعتی در جلسه‌ای درباره پروژه‌های بیمارستان، برنامه‌های مالی و دارو تجهیزات تبادل‌نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، دز این جلسه که روز یکشنبه 20 خرداد 97 در سالن دکتر باستان حق برگزار شد، دکتر مهرپور، رئیس بیمارستان شریعتی در این جلسه ابتدا درباره پروژه‌های ساختمانی بیمارستان شریعتی گزارش داد.
وی ابتدا با توضیح درباره ساختمان 8 طبقه کنار اورژانس بهره‌برداری از آن را منوط به بسته شدن قرارداد تأسیسات آن تا هفته‌های آینده دانست. در این گزارش دکتر مهر پور درباره کاربری طبقه‌های مختلف این ساختمان توضیح داد و بخش‌هایی ازجمله شیمی‌درمانی، ICU هماتولوژی و انکولوژی، ICU اورژانس، دی کیر، اتاق عمل را از بخش‌های این ساختمان نام برد.
 رئیس بیمارستان شریعتی همچنین در ادامه درباره کاربری‌های ساختمان 4 طبقه کلینیک ویژه در کنار درمانگاه شهید داستانی و ساختمان کنار آزمایشگاه توضیح داد. مرکز جامع توان‌بخشی، آزمایشگاه، سنگ‌شکن و لابراتوار ریه از کاربری‌های طبقات این ساختمان است.
رئیس بیمارستان شریعتی در این گزارش همچنین با ابراز امیدواری درباره بهره‌برداری از ساختمان آزمایشگاه تا شهریور امسال گفت: تمام تلاشمان این است که تا پایان سال 97 این سه ساختمان تمام شود.
دکتر مهر پور همچنین اصلاح فرایندهای اورژانس و مسیر انتقال بیماران از اورژانس به ساختمان اصلی، زیباسازی فضای لابی و نمای بیمارستان، پروژه مرکز بزرگ استرلیزاسیون بیمارستان CSSD، بهره‌برداری از آسانسور بیمار بر ساختمان اصلی، پروژه سیکلوترون، بخش دیابت، آمادگی بیمارستان برای نصب دیزل ژنراتورهای برق اضطراری را از برنامه‌ها و فرایندهای در حال انجام در این بیمارستان عنوان کرد.
رئیس بیمارستان شریعتی در ادامه درباره تجویز و مصرف داروها و تجهیزات و بالا بودن هزینه‌های بیمارستان توضیح داد و نظارت بر عملکرد دستیاران را خواستار شد.
در بخش دیگری از این نشست دکتر رحمانی مدیر بیمارستان شریعتی گزارشی از عملکرد مالی، مطالبات و تعهدات و همچنین نیروی انسانی بیمارستان در سال 97 ارائه کرد. در این جلسه دکتر رحمانی با اشاره به برخی مسائل فرا روی، کاهش هزینه‌ها ازجمله هزینه‌های نیروی انسانی و مواد مصرفی را مهم دانست.
گزارش دکتر صادقی رئیس داروخانه‌های بیمارستان شریعتی درباره لزوم پایش و ارزیابی اقلام هتلینگ و ملزومات عمومی پرمصرف از دیگر موارد مطرح‌شده در این جلسه بود.
در این جلسه همچنین روسای بخش‌های درباره موارد مطرح‌شده تبادل‌نظر کردند.

خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد