کد خبر: ٧٧٦٣٦/ ١٥:٥٦ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1694
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني
آغاز کلاس‌های ششمین آکادمی ورزشی تابستانه فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه
آکادمی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با حضور فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی در دو بخش دختران و پسران در مجموعه ورزشی شهيد چمران آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومي معاونت دانشجویی، با آغاز کلاس‌های ششمین آکادمی ورزشی تابستانه فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه، 250 تن از فرزندان دختر و پسر در رده سنی ابتدایی (اول تا ششم دبستان) از 27 خردادماه 97، طبق زمان‌بندی از قبل تعیین‌شده در مجموعه ورزشی شهيد چمران شروع به فعاليت می کند و تا اواسط شهریور ماه به کار خود ادامه خواهد داد.
اين آکادمی ورزشی در 6 رشته شامل رشته‌های فوتبال، ژیمناستیک، والیبال، بسکتبال، شطرنج، اسکیت و فوق برنامه به تفکیک در دو بخش دختران و پسران در مقطع ابتدایی شروع به فعاليت خواهد کرد و به آموزش عمومی و تخصصی رشته‌های مختلف ورزشی و بازی‌های تفريحی و گروهی برای فرزندان خانواده بزرگ دانشگاه می‌پردازد.
توضیح اینکه، کلاس‌های آکادمی ورزشی دانشگاه، روزهای زوج ويژه پسران و روزهای یکشنبه و سه‌شنبه ویژه دختران از ساعت 8:15 الی 15:30 برگزار و مديريت تربیت‌بدنی با استفاده از کادر متخصص و متعهد و بروزرسانی مستمر اطلاعات آن‌ها توسط صاحب‌نظران آموزش ورزشی، قصد دارد به بهترين نحو به آموزش ورزشی فرزندان بپردازد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد