کد خبر: ٧٧٦٤٣/ ١٢:٥٦ - پنج شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 637
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
پیام تبریک رئیس بیمارستان سینا به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا با ارسال پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، دکتر محمد طالب پور، رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی سینا با ارسال پیامی حلول ماه مبارک شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک و تنهنیت گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد:
بسمه تعالی
در حالی از بهترین ماه خداوند خداحافظی می کنیم که حلول ماه مبارک شوال و فرا رسیدن عید بزرگ مسلمین، عید فطر را پیش رو داریم. عیدی که پس از یکماه روزه داری و عبادت خالصانه نوید بخش بازگشت به فطرت اصیل انسانی است. این عید بزرگ را خدمت خانواده دانشگاه علوم پزشکی تهران به ویژه همکاران بیمارستان سینا که در یک ماه گذشته در کنار توفیق روزه داری، از توفیق خدمت به بیماران و دردمندان  نیز بهره مند بودند تبریک و تهنیت عرض می نمایم و متقارن شدن آغاز فعالیتم در حیطه سرپرستی این مرکز با این عید فرخنده را به فال نیک گرفته و امیدوارم در سایه الطاف الهی و با مساعدت استادان گرانقدر، اعضای محترم هیئت علمی و تمامی کارکنان دلسوز بیمارستان در پیشبرد و ارتقاء اهداف آموزشی، پژوهشی و درمانی این مرکز، گام های مستحکمی برداشته شود.
دکتر محمد طالب پور
رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی سینا

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد