کد خبر: ٧٧٧٨٧/ ١٢:٥٤ - چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 659
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
جلسه کمیته صیانت از حقوق شهروندی معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار شد
مرکز بهداشت و درمان دانشجویان، به منظور بررسی چک لیست صیانت از حقوق شهروندی و پیگیری رفع نقاط ضعف برخی موارد آن، جلسه کمیته صیانت از حقوق شهروندی را تشکیل داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، این جلسه روز سه شنبه 29 خرداد 1397 از ساعت 11 تا 12 در سالن شورای معاونت دانشجویی و فرهنگی با حضور دکتر هاشمی رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشجویان و رئیس کمیته صیانت از حقوق شهروندی و نمایندگان مدیریت های معاونت برگزار شد.
ابتدای جلسه دکتر هاشمی ضمن تبریک به مناسبت عید سعید فطر در خصوص امتیازات کسب شده معاونت دانشجویی پس از محول شدن امور این کمیته به مرکز بهداشت و درمان دانشجویان گفت: زمانی که مسئولیت کمیته به ما محول شد امتیاز معاونت حدود 60 بود؛ اما در حال حاضر و پس از بازدید کارشناسان دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشگاه، امتیاز معاونت به بیش از 90 ارتقا پیدا کرده که نتیجه بسیار خوبی است.
وی از زحمات همه همکاران تشکر و قدردانی کرد و افزود: از عوامل مهمی که باعث شده این امتیاز را کسب کنیم، تعمیر و نوسازی نمازخانه، آبدارخانه ها و سرویس های بهداشتی، برگزاری کارگاه آموزشی اطفاء حریق ویژه کارکنان و ... در معاونت بوده که زحمات بسیاری برای آنها کشیده شده است.
رئیس کمیته صیانت از حقوق شهروندی معاونت دانشجویی از همکاران خواست با تلاش و پیگیری های جدی در رفع نواقص موجود بکوشند تا مراجعه کنندگان از هر قشری با رضایت کامل کارشان در معاونت انجام شود.
در انتها نمایندگان مدیریت ها به بیان مشکلات و نواقص پرداختند که پس از بحث و تبادل نظر پیشنهاداتی برای رفع آنها ارائه شد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد