کد خبر: ٧٧٨٠٨/ ١١:١٤ - پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2167
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا, گروه خبری RSS
نشست هیئت رئیسه بیمارستان سینا برگزار شد
دکتر طالب پور گفت: تلاش برای ایجاد فضایی که تمامی کارکنان با احساس آرامش بدانند گوش شنوایی برای شنیدن نقطه نظرات آنها وجود دارد از برنامه های این مرکز است.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، اولین نشست دکتر محمد طالب‌پور، پس از انتصاب در سمت ریاست بیمارستان سینا با اعضای هیئت‌رئیسه این مرکز، روز چهارشنبه 23 خرداد 97 در دفتر ریاست بیمارستان برگزار شد.
در این نشست دکتر مظاهر قربانی، معاون درمان بیمارستان، دکتر محمدرضا خاجوی و دکتر آذر حدادی، معاونان آموزشی و پژوهشی، مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس و سوریا بابایی، مدیر دفتر پرستاری این مرکز حضور یافتند.
دکتر طالب پور، در این نشست، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ارزشمند دکتر پورمند در ارتقای سطح علمی، آموزشی و فضاهای فیزیکی این مرکز، بیمارستان سینای موفق و کامل را بیمارستانی دانست که در تمام سطوح و بخش ها از ارتقا و پیشرفت برخوردار باشد.
وي تاکید کرد؛ بیمارستان سینا زمانی موفق و کامل خوانده می‌شود که در تمام زمینه‌ها پیشرفت حاصل کند و همه بخش‌ها و گروه‌ها موفقیت را تجربه کنند. 
دکتر طالب‌پور با بیان این مطلب که کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در بیمارستان باید مبتنی بر روش‌های منطقی و مجاز علمی باشد گفت: صرفه‌جویی در بیمارستان باید به گونه‌ای به مرحله اجرا برسد که از قابلیت دفاع برخوردار باشد.
وی همچنین در خصوص مبحث درآمدزایی در بیمارستان تصریح کرد: دفتر ریاست از پیشنهادها و نقطه‌نظرات اعضای هیئت علمی و دیگر کارکنان در بخش‌های مختلف در این زمینه استقبال به عمل می‌آورد.
دکتر طالب‌پور در ادامه با اشاره به موارد ياد شده در حکم انتصاب خود از سوی دکتر کریمی، رئیس دانشگاه اظهار داشت: یکی از اهداف ما در این مرکز ارتقای کرامت و تکریم نیروی انسانی در تمام رده‌ها شغلی مختلف اعم از اعضای هیئت علمی، نیروهای درمانی، پرستاری و کارکنان ادارای و پشتیبانی و تلاش برای ایجاد فضایی است که تمامی کارکنان با احساس آرامش بدانند گوش شنوایی برای شنیدن نقطه‌نظرات آنها وجود دارد. 
وی در ادامه کمک به رفع مشکلات کارکنان بیمارستان را از وظایف هیئت‌رئیسه بیمارستان خواند و بیان داشت: وظیفه هیئت رئیسه است که به حل مشکلات گروه‌های مختلف بپردازد و این مبحث نیازمند یک بازنگری در تمام رده‌های شغلی است که آیا آنها از ساده‌ترین مسائل رفاهی در بیمارستان برخوردار هستند.
وي در ادمه سخنان خود با تاکید بر ایجاد حس احترام برای تمامی کارکنان در بیمارستان بیان داشت: محبت و احترام سبب ایجاد انگیزه در کارکنان خواهد شد.
دکتر طالب پور، جلب مشارکت اساتيد پيش‌کسوت و اعضاي هیئت‌علمی در تدوین و اجرای برنامه‌های بیمارستان را از دیگر بندهای حکم رئیس بیمارستان عنوان کرد و گفت: هدف ما کار جمعی است و باید بر اساس نظرات منطقی گروهی از متخصصین در حیطه ‌های مختلف اساتید و پرستاری به یک جمع بندی نهایی و تصمیم گیری رسید.
رئیس بیمارستان سینا در خصوص مبحث ارتقاي سطح آموزش و پژوهش متناسب با اهداف مرکز بیان داشت: باید در این زمینه بازنگری شود که بدون انجام هزینه‌های غیرمرسوم سطح آموزش و پژوهش در بیمارستان ارتقا یابد و همچنین باید شرایطی برای اعضای هیئت علمی فراهم شود که انگیره لازم برای نوشتن مقاله را داشته باشند.
تداوم جذب کمک‌های خيرين براي اصلاح زيرساخت‌ها و ارائه خدمات بهتر، آخرین نکته‌ای بود که دکتر طالب‌پور در این نشست عنوان کرد و اظهار داشت: در این زمینه باید بر اساس طرح جامع سینای 1400 پیش رفت و نقاط ضعف و کمبودها را شناسایی کرد و با ایجاد اعتماد در خیرین از مشارکت آنها برای رفع نواقص استفاده کرد.
در ادامه نشست هر یک از اعضای هیئت رئیسه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
خبرنگار و عکاس: رضا آسیابی

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد