کد خبر: ٧٨١٨٧/ ٠٨:٠٨ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1940
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو, گروه خبری RSS
دومین جلسه کمیته دارو و تجهیزات و لوازم پزشکی ستاد تحول سلامت دانشگاه برگزار شد
دومین جلسه کمیته دارو و تجهیزات و لوازم پزشکی ستاد تحول سلامت دانشگاه با هدف راهکارهای کاهش هزینه های بیمارستانی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، دومین جلسه کمیته دارو و تجهیزات و لوازم پزشکی ستاد تحول سلامت دانشگاه روز چهارشنبه 13 تیر97 با حضور دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو، دکتر محمدرضا رویینی رییس داروخانه های بیمارستانی دانشگاه و مدیران  معاونت غذا و دارو ، نمایندگانی از دفتر امور مالی و فناوری اطلاعات دانشگاه و نیز برخی از مدیران داروخانه های بیمارستانی در سالن شورا معاونت غذا و دارو برگزار شد.
در این جلسه دکتر حاجی محمودی به بررسی دستورالعمل فراوری مجدد تجهیزات پزشکی و بررسی موارد اعلام شده بعنوان  تجهیزات گران قیمت در بیمارستان ها، بررسی گزارشات میانگین وضعیت عملکرد بیمارستانها در خصوص اقلام هتلینگ در سال 96 و دوماهه اول سال 97 ، موارد کاربردهای قابل استفاده از داروهای پرهزینه در بیمارستانها بصورت سرپایی با حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد