کد خبر: ٧٨١٩٠/ ١٤:٥٢ - چهارشنبه ١٣ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 805
چاپ
ارسال به دوست
گروه خبری RSS, مدیریت تحول\u060C نوسازی و مطالعات کاربردی
انتصاب دکتر مسعود امانلو به سمت مسئول میز خدمت دانشگاه
دکتر محمود بیگلر، معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه در ابلاغی دکتر مسعود امانلو را به سمت مسئول میز خدمت دانشگاه منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی متن این ابلاغ به شرح ذیل است:
 
جناب آقای دکتر امانلو
مدیر محترم تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی دانشگاه
با سلام و احترام؛
جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع از مهمترین وظایف مسئولان دانشگاه و ارائه دهندگان خدمت و افرادی است که به‌طور مستقیم با مردم و مراجعین سر و کار دارند. راه‌اندازی میز خدمت در دانشگاه علوم پزشکی تهران در راستای طرح تکریم ارباب رجوع، خدمتی شایسته به جامعه دانشگاهی و مراجعان است.از اینرو در راستای اجرای بخشنامه رئیس‌جمهور مبتنی بر ایجاد میز خدمت در دستگاه‌های اجرایی با هدف اجراي مفاد حقوق شهروندي در نظام اداري با توجه به تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی، با حفظ سمت به موجب این ابلاغ شما را به عنوان 'مسئول میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی تهران' منصوب می‌نمایم.
شایسته است در این راستا  تمامی معاونت ها و مدیران ذیربط با جنابعالی درخصوص برنامه ریزی، پیاده سازی و راهبری کلیه امور مرتبط با میز خدمت کمال همکاری لازم را به عمل آورند و در استقرار اثربخش و بهبود مستمر فرآیندهای آن با گزارش دهی منظم به کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی  کوشا باشند.
 توفیق جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.
دکتر محمود بیگلر
معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع
 
 
خبرنگار: مریم شعبانی
 
 
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/04/16 14:49
0
0
با تبریک به استاد گرامی دکتر امانلو؛ امیدواریم با وسعت دیدی که ایشان دارند و همکاری همه مدیران ستادی شاهد رضایت بیشتر ارباب رجوعان از خدمات رسانی در دانشگاه باشیم. خدا قوت به آقای دکتر و همکاران پرتلاش ایشان درمدیریت تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی
کاربر مهمان
1397/04/15 17:22
0
0
باسپاس از ریاست محترم دانشگاه بخاطر انتخاب شایسته دکتر بیگلر . ما در عرض یک هفته شاهد تحولی جهادی در ستاد دانشگاه بودیم. آقای دکتر بیگلر خدا قوت
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد