کد خبر: ٧٨٢٦٧/ ١٣:٣٤ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1350
چاپ
ارسال به دوست
معاونت پژوهشی, گروه خبری RSS
جذب داوطلبین واجد شرایط دوره پسا دکتری صنعتی
مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه، در راستای ایجاد زیرساخت های آموزشی و پژوهشی لازم براي تحقق برنامه های حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم، برنامه دوره پسا دکتری صنعتی را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه، در راستای ایجاد زیر ساخت های آموزشی و پژوهشی لازم براي تحقق برنامه های حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم که در بسته تحول و نوآوری آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حمایت این وزارتخانه و صنایع دانش بنیان مرتبط با فناوری سلامت اجرا می شود برنامه دوره ی پسا دکتری صنعتی را در دستور کار خود قرار داده است.
هدف اصلی این دوره تربیت نیروی انسانی متخصص و مولد در حوزه فناوری سلامت از طریق ارتقاي توانمندی های حرفه ای و کسب مهارت و تجربه عملی فارغ التحصیلان دکتری با رویکرد ارتقاي کیفیت تولیدات، انجام پژوهش های کابردی در محیط واقعی تولید است که منجر به ایجاد ارتباط عمیق تر دانشگاه و صنعت خواهد شد.
این دوره بر اساس مفاد دستورالعمل برگزاری دوره پسا دکتری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دستورالعمل جذب داوطلبان پسا دکتری در دانشگاه علوم پزشکی تهران طراحی شده است.
'لینک دستورالمعل در سایت '
این مدیریت در سال جاری از میان متقاضیان (محققین و شرکت های دانش بنیان)،  واجدین شرایط را پس از تصویب کمیته فناوری دانشگاه براي گذراندن این دوره انتخاب کرده است.
علاقه مندان براي شرکت در دوره پسا دکتری صنعتی دانشگاه و کسب اطلاعات بیشتر، با شماره88392549 خانم اصغری تماس حاصل فرمایند.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد