کد خبر: ٧٨٣٣٣/ ٠٩:٥٥ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 202
چاپ
ارسال به دوست
گروه خبری RSS, مدیریت تحول\u060C نوسازی و مطالعات کاربردی
برگزاری اولین جلسه کمیته ساختار و فناوری‌های مدیریتی زیرمجموعه کمیته‌های شورای راهبری توسعه مدیریت
اولین جلسه کمیته ساختار و فناوری‌های مدیریتی زیر مجموعه کمیته‌های شورای راهبری توسعه مدیریت دانشگاه روز یکشنبه 17 تیر 97 در سالن شورای معاونت توسعه واقع در طبقه پنجم ستاد مرکزی برگزار شد.

گالری تصاویر
به گزارش روابط عمومی مدیریت تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی در این جلسه که با حضور دکتر مرعشی مدیر آمار و فناوری اطلاعات، دکتر مومنی نماینده معاونت درمان، دکتر اسکندری نماینده معاونت آموزشی، دکتر رهنما نماینده معاونت بهداشت، مهندس کاظمیان نماینده معاونت غذا و دارو، دکتر امانلو مدیر تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی، دبیر کمیته و مسئول میز خدمت؛ مهندس کاشیان معاون تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی و مسئول دبیرخانه اجرایی شورای راهبری، مهندس شعبانی رئیس گروه برنامه‌ریزی و مطالعات کاربردی و پورعظیم رئیس گروه تحول اداری دانشگاه برگزار شد؛ اهم وظایف کمیته  مورد بررسی قرار گرفت. برخی از وظایف از جمله تعیین شیوه‌های مشارکت و واگذاری، راهبری استقرار و نظارت بر واگذاری فعالیت‌ها و تصدی‌ها، بررسی و ساماندهی شوراها، کمیسیون‌ها، کمیته ها، تعیین قیمت تمام شده خدمات و فعالیت ها و ... هستند.
دکتر امانلو دبیر این کمیته، مقرر کرد که جلسات ماهانه کمیته طبق زمانبندی معین و بطور منظم تشکیل شود. سپس وی به موضوعات پیشنهادی قابل طرح در این کمیته تا پایان سال 97 پرداخت. از جمله مباحث مطروحه، نظام پیشنهادها، سامانه ثبت تجارب مدیران، اصلاح فرآیندها، طرح تکریم ارباب رجوع، پایش واگذاری‌ها، انضباط مالی و اداری و استقرار بهینه میز خدمت است.
به گفته دبیر کمیته، یکی از مسائل حائز اهمیتی که در این کمیته به دلیل تکریم ارباب رجوع باید توسط معاونت‌‌های دانشگاه مورد توجه ویژه قرار گیرد، بهینه‌سازی میز خدمت است. وی در ادامه به ارائه گزارش آماری از میز خدمت در حال اجرا و چالش‌های موجود در پیاده‌سازی موثر آن پرداخت.
انتهای این جلسه نیز، به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مطروحه بویژه میز خدمت توسط حاضرین اختصاص داده و مقرر شد معاونت‌ها در راستای بهبود فرآیندهای میز خدمت، همکاری لازم را با مسئول میز خدمت دانشگاه داشته باشند و درخصوص حوزه‌های مرتبط با این کمیته موارد لازم برای بررسی و تصویب به دبیرخانه کمیته (مدیریت تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی) ارسال شود.
خبرنگار : مریم شعبانی
عکاس: زهرا پورعظیم

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد