کد خبر: ٧٨٤٥١/ ٠٩:١٥ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 779
چاپ
ارسال به دوست
پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم
جلسه مصاحبه با متقاضیان دکتری تخصصی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد
پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم میزبان جمعی از داوطلبان پذیرش در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی سال تحصیلی 98-1397 در مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی تهران شد.

در جلسه صبح روز شنبه 23 تیر 97 که با حضور رئیس پژوهشگاه، روسا و معاونان مراکز تحقیقاتی برگزار شد، مصاحبه با متقاضیان تحصیل در دوره دکتری تخصصی به شیوه ای ساختارمند و به منظور سنجش و ارزیابی صلاحیت‌های عمومی و اختصاصی انجام شد.در این جلسه صلاحیت علمی پژوهشی متقاضیان تحصیل در مراکز تحقیقاتی غدد، بیماری های مزمن و صعب العلاج، چاقی و عادات غذایی، پوست و سلول های بنیادی، بانک فراورده های پیوندی، تروما و هماتولوژی با حضور روسا و اعضای هیات علمی این مراکز مورد بررسی قرار گرفت.
توضیح اینکه، دوره دکتري تخصصي پژوهشي در مراکز تحقيقاتي مجهز و واجد شرايط دانشگاه علوم پزشکی تهران با احراز صلاحيت از معاونت تحقيقات و فناوري وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار مي گردد. همچنین، فارغ التحصيلان با مدرك دكتري تخصصي پژوهشي با گرايش متناسب با رشتة تحقيقاتي ارزيابي شده، مي‌توانند در مؤسسات، دانشگاه‌ها و مراكز تحقيقاتي و آموزشي به عنوان عضو هيأت علمي پژوهشي مشغول به كار شوند.
خبر: فیروزه حا جی پور
عکس: مصطفی کمازانی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد