کد خبر: ٧٨٥٠٣/ ١٠:٥١ - دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 528
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت‌کار مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد
در این جلسه گزارش تحلیلی حوادث ناشی از کار سه‌ماهه اول سال 97، پیرامون حل مشکلات در خصوص میزان گزارش دهی حوادث، مشکلات مربوط به جمع‌آوری آمار حوادث، راهکارهای بهبود شرایط و نیز پیشگیری از تکرار حوادث ارائه و موردبحث و تبادل قرار گرفت.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، کمیته حفاظت فنی و بهداشت‌کار مجتمع یکشنبه 24 تیر 97 برگزار شد.
در این جلسه شهبازی مقدم مدیر پشتیبانی، آریاملو مدیر پرستاری، مهندس قدیم خانی سرپرست دفتر فنی و تأسیسات، محمد نژاد سوپروایزر کنترل عفونت، مولایی مسئول خدمات، مهندس رباط میلی مسئول واحد بهداشت محیط، مهندس کریمی مسئول واحد بهداشت محیط، مهندس شوقی کارشناس بهداشت حرفه‌ای و دبیر کمیته و سایر اعضاء حضور داشتند.
در این جلسه ابتدا به پیگیری مصوبات جلسه گذشته پرداخته شد.
سپس گزارش تحلیلی حوادث ناشی از کار سه‌ماهه اول سال 97، پیرامون حل مشکلات در خصوص میزان گزارش دهی حوادث، مشکلات مربوط به جمع‌آوری آمار حوادث، راهکارهای بهبود شرایط و نیز پیشگیری از تکرار حوادث ارائه و موردبحث و تبادل قرار گرفت.
در ادامه فرم  گزارش حوادث و موقعیت‌های خطرآفرین» در کمیته ارائه و بازبینی شد.
 همچنین در مورد آلاینده سنجی عوامل زیان‌آور در سال 97 و تصمیماتی پیرامون آن اتخاذ شد. درنهایت جلسه با بررسی موضوع لزوم تهیه لوازم حفاظت فردی پرسنل خدمات و مرکز امحاء به پایان رسید.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد