کد خبر: ٧٨٦١٥/ ٠٧:٥٧ - پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 689
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
نهمین جلسه آموزشی طرح توسعه همه‌جانبه رشد و تکامل دوران ابتدایی کودکی در اسلامشهر
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر نهمین جلسه آموزشی طرح توسعه همه‌جانبه رشد و تکامل دوران ابتدایی کودکی (ECD) ویژه داوطلبین سلامت منتخب و مربیان را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این جلسه با حضور داوطلبین سلامت منتخب و مربیان آموزشی کودکان زیر 3 سال (کودک شیرخوار و نوپا) مهدهای کودک اداره بهزیستی شهرستان اسلامشهر با موضوع تغذیه تکمیلی و تغذیه کودکان زیر 3 سال در سالن اجتماعات شبکه سه‌شنبه 26 تیر 97 تشکیل شد.
در ابتدای جلسه دکتر توکلی کیا، متخصص پزشکی اجتماعی دانشگاه و حمیرا پشتکوهی، کارشناس کودکان شبکه؛ روش تکمیل فرم‌های ثبت اطلاعات پرسشنامه ASQ و روش امتیازبندی و مقایسه امتیازات حیطه‌ها با نقاط برش را آموزش دادند.
در ادامه دکتر اله وردی، فوق تخصص گوارش اطفال مرکز طبی کودکان در خصوص زمان شروع تغذیه کمکی، اصول تغذیه غذا تکمیلی، نکات اساسی در تهیه غذای کمکی، غذاهای ممنوعه زیر یک سال، مقوی و مغذی کردن غذای کودک، تغذیه کودک در سال دوم و سوم زندگی کودکی صحبت کرد.
در پایان دکتر رندی، دانشجوی دوره MPH دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا از نزدیک با اهداف پروژه و نحوه همکاری داوطلبین سلامت (سفیران سلامت محله) و روند اجرای برنامه مطلع شده و از پایگاه سلامت شماره ۲ چهاردانگه و خانه بهداشت علی‌آباد قاجار که از واحدهای تحت پوشش پروژه ECD است بازدید کرد.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد