کد خبر: ٧٨٦٣٧/ ٠٧:٤٦ - شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 902
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو, گروه خبری RSS
چهارمین جلسه کمیته دارو و تجهیزات و لوازم پزشکی ستاد تحول سلامت دانشگاه برگزار شد
چهارمین جلسه کمیته دارو و تجهیزات و لوازم پزشکی ستاد تحول سلامت دانشگاه باهدف راهکارهای کاهش هزینه‌های بیمارستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، چهارمین جلسه کمیته دارو و تجهیزات و لوازم  پزشکی ستاد تحول سلامت دانشگاه روز چهارشنبه 27 تیرماه ۹۷ با حضور دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو، دکتر محمدرضا رویینی رئیس داروخانه‌های بیمارستانی دانشگاه و مدیران و کارشناسان معاونت غذا و دارو، برخی از مدیران داروخانه‌های بیمارستانی و نماینده دفتر فناوری اطلاعات دانشگاه در محل سالن شورا معاونت غذا و دارو برگزار شد.
در این جلسه دکتر حاجی محمودی معاون غذا و دارو دانشگاه به بررسی و مقایسه شاخص‌های کنترل مدیریتی عملکرد بیمارستان‌ها در سه‌ماهه اول سال 96 و 97 پرداخت و همچنین پیرامون تجهیزات مشمول دستورالعمل فراوری مجدد تجهیزات پزشکی، بررسی مسائل HIS بیمارستان‌ها توسط واحد فناوری اطلاعات، بررسی اقلام مورداستفاده در هر بیمارستان به تفکیک، تجهیزات دائمی که قابلیت خرید در مجموعه داروخانه‌های دانشکده داروسازی را ندارند و لازم است از طرف تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ها خریداری شود را مطرح و با حاضرین در جلسه به بحث و تبادل‌نظر پیرامون موضوعات مطرح‌شده پرداخت.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد