کد خبر: ٧٨٦٥٠/ ١١:٥١ - شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 548
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
برگزاری نشست معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، رئیس و جمعی از مسئولان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
در این نشست با حضور دکتر پیروز حناچی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و دکتر صادق نیت رئیس مجتمع مقرر شد شهرداری، طرح‌های پیشنهادی از طرف مجتمع را در خصوص ایستگاه مترو و پارکینگ مجتمع، همراه سرا و طرح‌های توسعه‌ای این مجموعه موردبررسی و حمایت قرار دهد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، این نشست با حضور دکتر پیروز حناچی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، دکتر رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی، مهندس قدیم خانی سرپرست دفتر فنی و تأسیسات مجتمع، دوشنبه 11 تیر 97 برگزار شد و در آن در خصوص پروژه‌های عمرانی این مرکز بحث و تبادل‌نظر شد.
ازجمله موضوعات موردبحث در این جلسه می‌توان به بررسی نقاط قوت و ضعف پروژه ایستگاه مترو واقع در مجتمع، بررسی طرح جامع این مرکز و همچنین پارکینگ ضلع جنوبی اشاره کرد.
دکتر حناچی با توجه به اهمیت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خدمت‌رسانی به محرومین جامعه، تأکید کرد شهرداری آمادگی همکاری درزمینهٔ توسعه و ارتقای خدمات درمانی و رفع مشکلات این مرکز را دارد.
در این نشست مقرر شد شهرداری، طرح‌های پیشنهادی از طرف مجتمع را در خصوص ایستگاه مترو و پارکینگ مجتمع، همراه سرا و طرح‌های توسعه‌ای این مجموعه موردبررسی و حمایت قرار دهد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد