کد خبر: ٧٨٦٥٧/ ١٤:١٢ - شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 716
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پيراپزشكي, گروه خبری RSS
برگزاری دومین جلسه هم‌اندیشی رییس دانشکده پیراپزشکی با کارکنان
در دومین جلسه هم‌اندیشی رییس دانشکده پیراپزشکی با کارکنان در خصوص نحوه پرداخت اضافه کار بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

 گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، دومین جلسه هم‌اندیشی رییس دانشکده پیراپزشکی با کارکنان حوزه های مختلف در دو گروه و با حضور رئیس امور اداری، مدیر امور مالی و مدیر امور عمومی یکشنبه و دوشنبه 24و 25 تیر 97 در سالن اجتماعات برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر چنگیزی ضمن خیرمقدم و تبریک میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر گفت: این دومین جلسه هم‌اندیشی کارکنان بوده و فرصتی است که کارکنان به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در راستای ارتقا کیفیت خدمات بپردازند. اینجانب از فعالیت‌ها و عملکرد کارکنان در نیمسال تحصیلی گذشته رضایت داشته‌ام.
رییس دانشکده در خصوص مرخصی‌های تابستانی گفت: با توجه به تأکید دانشگاه بر استفاده از مرخصی‌های کارکنان و همچنین صرفه‌جویی در انرژی در مردادماه همکاران با هماهنگی مسئولین از مرخصی‌های خود استفاده کنند.
وی افزود: در نحوه و شیوه پرداخت اضافه‌کار تغییراتی اتفاق افتاده است. ابتدا در این زمینه مطالعاتی صورت گرفت و فرمت اولیه پرداخت آماده شد. در چند مرحله از معاونین و مسئولین واحدها نظرات جمع‌آوری شد، سپس به‌صورت پایلوت اجرا و اصلاحات لازم صورت گرفت و اکنون به‌طور کامل در حال اجرا است. در این شیوه 14 شاخص در نظر گرفته‌شده است، امتیاز هر شاخص از 1 تا 5 بوده و بعد از امتیازدهی وارد اکسل می‌شود. پرداختی‌ها تا حدی که سقف اضافه‌کار اجازه می‌دهد بر این اساس صورت می‌گیرد. این روش تا حد زیادی اعمال سلیقه را در پرداخت‌ها کاهش می‌دهد.
در این جلسه در خصوص ساعات کاری، تعطیلی تابستان و اضافه‌کار بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد