کد خبر: ٧٨٦٨١/ ١٤:٤٤ - يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1871
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی
برگزاری سومین جلسه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه دانشکده توان‌بخشی
در سومین جلسه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه دانشکده توان‌بخشی وضعیت ساختار تشکیلاتی- سازمانی و نحوه ارزیابی، ارزشیابی و چگونگی بازخورد فعالیت‌های کارکنان این دانشکده موردبررسی و تبادل‌نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشکده توان بخشی؛ سومین جلسه شورای معاونت برنامه‌ریزی و توسعه دانشکده توان‌بخشی شنبه 23 تیرماه در دفتر این معاونت برگزار شد. در ابتدای جلسه دکتر خاتون‌آبادی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه با اشاره به‌ضرورت پایش دوره‌ای برنامه 4 ساله حوزه‌های مختلف دانشکده؛ به تبیین جزییات اهداف این معاونت با توجه به مأموریت‌های ابلاغی دکتر هادیان، رییس دانشکده پرداخت.
دکتر خاتون‌آبادی بابیان اینکه در شش ماه اخیر با توجه به رایزنی‌ها و باهدف بازخورد و ایجاد حس رقابت در حوزه‌های کارشناسی فرم‌های فعالیتهای مستمر و دوره‌ای کارکنان تدوین و مورد ارزیابی قرارگرفته است، گفت: بررسی ساختار تشکیلاتی و سازمانی دانشکده و نیز همکاری با سایر معاونت‌های دانشکده در راستای تحقق اهداف آنان، مهم‌ترین برنامه عملیاتی این معاونت است.
در ادامه جلسه آقاابراهیمی عضو این شورا به ارائه فرم‌های که باهدف بررسی وضعیت ساختار تشکیلاتی و نحوه ارزیابی، ارزشیابی و چگونگی بازخورد فعالیت‌های کارکنان طراحی‌شده، پرداخت که عناوین و میزان عملیاتی شدن اهداف این فرمها موردبررسی و تبادل‌نظر سایر اعضا قرار گرفت.
توضیح اینکه این فرمها با منظور تبیین شرح وظایف کارکنان، نیازسنجی واحدهای عملیاتی دانشکده و برنامه‌ریزی برای تحقق اهداف آن و مقایسه بین گروهی برای تخصیص منابع طراحی‌شده است.
عکس و خبر: لیلا روستا

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد