کد خبر: ٧٨٦٨٥/ ١٦:٤٢ - يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 635
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی
مشاور جدید رئیس بیمارستان شریعتی در حوزه فناوری اطلاعات منصوب شد
دکتر مهرپور، رییس بیمارستان شریعتی در حکمی دکتر امید عظیم عراقی را به سمت مشاور ریاست در حوزه فناوری اطلاعات (IT) و دبیر کمیته فناوری اطلاعات این بیمارستان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، دکتر مهرپورطی حکمی دکتر امید عظیم عراقی، عضو هیئت‌علمی گروه بیهوشی را به سمت مشاور ریاست در حوزه فناوری اطلاعات (IT) و دبیر کمیته  IT این بیمارستان منصوب و از خدمات دکتر علیرضا سیما هنگام تصدی این مسئولیت‌ها قدردانی کرد.
در بخشی از متن حکم آمده است:
جناب آقای دکتر امید عظیم عراقی
عضو محترم هیئت‌علمی گروه بیهوشی
بیمارستان شریعتی از زمره بیمارستان‌های معتبر ازنظر آموزشی، پژوهشی و درمانی و از مراکز ارجاعی مهم کشور هست؛ لذا لازم است تا وضعیت فناوری اطلاعات بیمارستان (IT) همگام با سایر حوزه‌ها به‌صورت متناسب رصد نماید. لذا بر اساس برنامه‌های راهبردی و عملیاتی مرکز و نیز اهداف، سیاست‌ها و مقررات مرکز به مدت دو سال به‌عنوان مشاور رئیس بیمارستان در حوزه فناوری اطلاعات مرکز (IT) منصوب می‌گردید.
 امید است با استعانت از خداوند متعال و با تعامل سازنده با معاونت‌های آموزشی و درمان و نیز اعضای محترم هیئت‌علمی و کارکنان و همچنین فراگیران، نسبت به برنامه‌ریزی جهت امور زیر تا حصول نتیجه با تمام مساعی خود اهتمام ویژه مبذول فرمایید.
دکتر سعید رضا مهرپور
رییس بیمارستان شریعتی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد