کد خبر: ٧٨٩٣٥/ ١٢:٤٦ - چهارشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1866
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پيراپزشكي, گروه خبری RSS
برگزاری جلسه شورای مدیران معاونت توسعه دانشگاه در دانشکده پیراپزشکی
کاهش هزینه ها موضوع مورد بررسی در جلسه شورای مدیران معاونت توسعه دانشگاه در دانشکده پیراپزشکی بود.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، جلسه شورای مدیران معاونت توسعه دانشگاه با حضور دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع و مدیران این معاونت و معاونین اداری و مالی واحدهای مختلف دانشگاه روز دوشنبه 8 مرداد 97 در سالن اجتماعات برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر چنگیزی رییس دانشکده پیراپزشکی ضمن خیرمقدم به حاضرین در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌ها در این دانشکده گفت: در این دانشکده در خصوص با راه‌اندازی مرکز آزمون الکترونیک، نیروی انسانی، زمان و کاغذ صرفه‌جویی قابل‌ملاحظه‌ای صورت گرفت. همچنین در خصوص بخشنامه‌های مختلف کاهش هزینه و خاموشی کولرها اقداماتی صورت گرفته است.
وی افزود: مطالعاتی مختلفی در زمینه رعایت عدالت پرداختی‌ها صورت گرفته و شاخص‌هایی به این منظور تدوین‌شده و با کارکنان جلسات توجیهی در این زمینه برگزار شد.
در ادامه دکتر بیگلر به بیان دستور جلسه پرداخت و گفت: در سال 97 با توجه به شرایط اقتصادی ضرورت دارد صرفه‌جویی در هزینه‌ها، جذب نیروی انسانی و استفاده از حامل‌های انرژی صورت گیرد.
معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه بر کاهش خارج از شمول، پرهیز از تمدید طرح نیروی انسانی، جذب هیات علمی فقط در صورت نیاز واقعی، استفاده از مرخصی‌های تابستانی به‌منظور کاهش استفاده از منابع انرژی، برگزاری ترم‌های تابستانی در یک از دانشکده‌ها و مدیریت مواد مصرفی تأکید کرد.
در ادامه جلسه دکتر ذاکریان معاون اداری و مالی دانشکده بهداشت به تفکیک موارد آموزشی و اداری پرداخته و موارد کاهش هزینه‌ها را مطرح کرده و معاونین به بیان اقدامات مختلف صورت گرفته در این خصوص در واحدها پرداختند.
عکس و خبر: الهام حق شناس

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/05/11 14:26
0
0
این جلسات خیلی خوب است باعث صرفه جویی و همفکری در روش ها و فرایندها و تصمیم گیریهای مطلوب و ارزشمند می شود اینکه تابستان ها کلاس ها در یک جا یا یک دانشکده تجمیع شود فوق العاده مفید و موثر است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد